ponuka je uzatvorená

Náš business je business o ľuďoch. Zmyslom poisťovníctva je ochrana a zvyšovanie kvality života našich klientov, ich rodín a komunít, kde pôsobíme. Máš chuť dozvedieť sa viac? V tom prípade čítaj #ĎALEJ

Charakterizujú nás hodnoty, ktorými žijeme:

#BE OPEN

#VALUE OUR PEOPLE

#DELIVER ON THE PROMISE

#LIVE THE COMMUNITY#

Chceš byť našou súčasťou? Hľadáme ľudí ako sme my:

Klientsky orientovaní Staráme sa o nášho klienta. Snažíme sa nájsť pre neho najoptimálnejšie riešenie. Simple & smart

Orientovaní na výkon. Hľadáme jednoduchšie, inteligentnejšie spôsoby, ako riešiť pracovné výzvy a reagovať na potreby klientov

Vytvárame inšpiratívne prostredie, ktoré je otvorené novým a odvážnym nápadom. Sme prví, ktorí prichádzajú s novinkami v oblasti poisťovníctva.

Tak neváhaj a pridaj sa k nám!

HR Business Partner @ Generali Poisťovňa, a.s.
HR Business Partner
Oblasť práce
Ľudské zdroje a personalistika
Miesto
ihneď

Náplň práce

Generali venuje HR témam solídne množstvo priestoru, času, energie a prostriedkov.
Do tímu business partnerov preto potrebujeme niekoho, kto nám to pomôže využiť naplno.
Vaše zodpovednosti budú zamerané hlavne na budovanie pevných vzťahov s manažérmi a zamestnancami vybraných oddelení (hlavne obchodné oddelenia), práca s talentami a hlavne vyhľadávanie najvhodnejších kandidátov pre náš business.

Čo Vás čaká:
• Cez pochopenie businessových potrieb a výziev pridelených manažérov budete navrhovať a realizovať HR riešenia v oblasti vyhľadávania a výberu, riadenia výkonu, succession planov, vzdelávania, organizačného manažmentu,
• Pri práci so zamestnancami budete navrhovať riešenia, ktoré dopomôžu vytvárať moderné a kvalitné miesto pre prácu a tým, pomôžete udržať talentovaných a šikovných zamestnancov „na palube“.
• Zároveň vás zapojíme do množstva zaujímavých HR projektov, ktoré realizujeme alebo plánujeme na lokálnej a regionálnej úrovni (engagement survey, employer branding, top talent review a podobne)

Tím líder

supervisor_photo Katarina Bobotova
HR and Organization Director at Generali Poisťovňa, a. s.
Linkedin icon  Pozrieť LinkedIn profil

Zodpovednosti

30%
Vzťahový manažment
30%
Recruitment
20%
Projekty
20%
Life cycle zamestnancov

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Jazyky
angličtina (UK) - pokročilý
Počet rokov praxe
3
Počet rokov praxe v odvetví
2 - Ľudské zdroje a personalistika
Iné požiadavky
• minimálne 2-3 roky skúseností na pozícii Recruiter, HR Generalist alebo HR business partner
•výhodou sú HR skúsenosti v sales oblasti/ retail
• dobrá orientácia v oblasti pracovného práva
• silný time management a schopnosť zvládať viac úloh naraz
• vynikajúce komunikačné schopnosti, proaktivita a široký rozhľad
• ochota cestovať hlavne v rámci SR, tzn. aktívny vodič
• tímový hráč
• výhodou sú skúsenosti s riadením projektov a ich doťahovaním do konca
Vítané
Iné preferencie
vodičský preukaz

TOP kariérne benefity

  1. Work-life balance
  2. Flexibilný pracovný čas
  3. Prestížny zamestnávateľ
  4. Zaujímavé a inšpiratívne projekty

práca v stabilnej finančnej inštitúcii s pozíciou v prvej trojke na slovenskom trhu,
možnosť vzdelávať sa a odborne rásť,
home office
pružný pracovný čas,
dni pracovného voľna navyše,
bezplatné vstupy do športových centier,
zvýhodnené služby a produkty vybraných spoločností,
zvýhodnené produkty VÚB banky a Generali

Doplňujúce informácie

Ing. Ivana Gajdošová
Tel.: +421 917 837 085

Kontakt

Ivana Gajdošová
HR Biznis Partner Senior

Adresa

Lamačská cesta 6257/3, Karlova Ves, Slovensko