Sme súčasťou medzinárodnej finančnej skupiny so 170-ročnou históriou v oblasti poistenia, dôchodkového zabezpečenia a investícií. Staráme sa o finančnú budúcnosť 15 miliónov klientov v 18 krajinách sveta. Na Slovensku sme v minulosti pôsobili pod značkou Nationale-Nederlanden a neskôr ako ING. Značka NN, ktorú používame od roku 2015, dnes patrí medzi významných poskytovateľov životného poistenia a dôchodkových produktov. Zmyslom našej práce je pomôcť ľuďom a ich rodinám zaistiť vlastnú finančnú budúcnosť.

To najcennejšie, čo v NN máme, sú naši zamestnanci. Našou snahou je, aby sme kolegom dokázali zabezpečiť ideálne pracovné podmienky a rovnako motivujúce ohodnotenie. Aj my máme svoje rodiny, priateľov a koníčky, preto vieme, aký dôležitý je čas na oddych. Ponúkame širokú škálu finančných i nefinančných benefitov, zameraných predovšetkým na udržanie rovnováhy medzi pracovným a osobným životom. Príležitosť pracovať v NN ponúkame absolventom a nováčikom, rovnako však ctíme skúsenosti a vedomosti starších kolegov.

Naša spoločnosť získala dve prestížne svetové ocenenia, ktorými sa radí medzi top zamestnávateľov - certifikát Top Employer Slovensko a Top Employer Europe. Tieto tituly, ktoré už vyše 25 rokov  udeľuje medzinárodný inštitút The Employers Institute na základe výnimočného prístupu k zamestnancom, svedčia o správnom smere našej cesty.

Produktový manažér pre DDS a DSS (zástup za MD/RD) @ NN Životná poisťovňa, a.s.
Produktový manažér pre DDS a DSS (zástup za MD/RD)
Miesto Miesto
Bratislava
Nástup
dohodou

Náplň práce

Hľadáme nového kolegu/yňu do nášho produktového tímu, ktorý/á bude zodpovedať za vykonávanie úloh v rámci produktového a projektového manažmentu pre produkty: starobné dôchodkové sporenie a doplnkové dôchodkové sporenie (II. a III. pilier).

Ak prijmete túto výzvu, Vašou náplňou práce bude:
• agenda správy produktov dôchodkového sporenia;
• realizácia projektov zameraných na distribúciu produktov dôchodkového sporenia;
• príprava a aktualizácia materiálov týkajúcich sa produktov, príprava klientskej dokumentácie (zmluvy, tlačivá, školiace materiály, štatúty, prospekty a i.);
• podpora ostatných útvarov spoločnosti z pohľadu produktového manažmentu (napr. informovanie o zmenách, pomoc pri riešení neštandardných sťažností klientov, a pod.);
• interný a externý reporting.

Požiadavky

Koho hľadáme Ideálny kolega/yňa by mal/a mať :
• aspoň čiastočné znalosti a skúsenosti v oblasti kolektívneho investovania/podielových fondov spojených s produktmi dôchodkového sporenia, či životného poistenia;
• základný prehľad o legislatíve dôchodkových produktov a predpisov súvisiacich s finančným trhom;
• prehľad o finančnom trhu a o konkurenčnom prostredí.
Zároveň by mal/a byť samostatný/á, proaktívny/a, spoľahlivý/á a precízny/a.

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Požadovaná prax

3 roky v oblasti vývoja a správy produktov vo finančnom sektore

Benefity

• 5 dní Voľna na regeneráciu
• 5 dní voľna „Sick day“
• flexibilný pracovný čas a možnosť pracovať z domu (Home office)
• príspevok na dopravu
• stravovacia karta
• príspevok na dôchodkové sporenie a životné poistenie v NN
• MultiSport karta za výhodných podmienok
• možnosti ďalšieho vzdelávania a rozvoja

Ponúkaný plat

1 500* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

1 500 EUR/mesiac

Kontakt

Soňa Lásiková
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Jesenského 36/4, Bratislava, Slovensko