ponuka je uzatvorená
Klientský pracovník / Úverový špecialista @ Generali Poisťovňa, pobočka poisťovne z iného členského štátu
Klientský pracovník / Úverový špecialista
Miesto
Nové Zámky
Nástup
dohodou
Ponúkaný plat
1 000 - 9 999 EUR / mesiac

Náplň práce

Či už ste skúsený profesionál s dlhoročnými skúsenosťami alebo nováčik vo finančnom svete, máme pre vás miesto, ktoré ponúka:

  • Kombináciu práce na pobočke a homeoffice
  • Zladenie starostlivosti o deti a pracovných povinností
  • Víziu trojdňového víkendu a nadštandardného príjmu
  • Možnosť každý mesiac si ovplyvniť výšku svojej odmeny
  • U nás v Generali poisťovni je to VŠETKO možné

Aktuálne obsadzujeme pozíciu KLIENTSKEHO PRACOVNÍKA na pobočke Generali poisťovne a.s. v Šuranoch.

Hľadáme do nášho kolektívu kolegu/kolegyňu so zodpovedným prístupom k práci, proaktívnym prístupom k obchodu, silnou orientáciou na klienta...

Pre viac info kontaktujte: Bc. Henrich Barci, t.č. 0904 755 569

e-mail: henrich.barci@generali.sk

Požiadavky

  • stredoškolské vzdelanie s Maturitou
  • flexibilita
  • tímovosť
  • skúsenosti s finančným trhom - výhodou

Benefity

  • nadštandardné odmeny
  • kariérny rast
  • bezplatné vzdelávanie
  • motivačné súťaže
  • flexibilný pracovný čas
  • benefity pre mamičky
  • práca v moderných kancelárskych priestoroch

1 000* - 9 999 EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Poisťovňa Generali pôsobí na slovenskom trhu už 20 rokov. Je univerzálnym poisťovateľom poskytujúcim produkty tak životného, ako aj neživotného poistenia, či už fyzickým alebo právnickým osobám. Cieľom poisťovne je neustále monitorovať požiadavky trhu, prinášať kvalitné a inovatívne produkty a poskytovať svojim klientom prvotriedne služby, tak pri finančnom poradenstve, ako aj v prípade, že nastane poistná udalosť.

Adresa

Nové Zámky, Slovensko