ponuka je uzatvorená
BALANCED HR s.r.o.

  • Medzinárodná hi-tech spoločnosť

Manažér R&D tímu - Trnava (nové R&D centrum) @ BALANCED HR s.r.o.
Manažér R&D tímu - Trnava (nové R&D centrum)
Oblasť práce Oblasť práce
Obchod
Miesto Miesto
Trnava
ihneď

Náplň práce

  • Riadenie tímu inžinierov na R&D oddelení (konštruktéri, FEA inžinieri, elektrokonštruktéri)
  • Monitorovanie výkonnosti celého tímu a aj jednotlivých členov so zameraním na plnenie KPIs
  • Vytváranie projektového plánu a rozpočtu tímu
  • Motivovanie jednotlivých členov tímu k vyšším výkonom a ich odmeňovanie
  • Zadávanie, kontrolovanie a vyhodnocovanie pracovných úloh a cieľov jednotlivým členom tímu

Požadované
Minimálne vzdelanie Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Iné požiadavky Iné požiadavky
  • počet rokov praxe v odvetví Materiálové inžinierstvo / Technológia výroby - 10 rokov
Vysokoškolské III. stupňa

Iné benefity

• Nové R&D centrum
• Flexibilný pracovný čas (od 9:30 do 15:30 je nutná účasť)
• 2 dni voľna navyše
• 200€ pri narodení dieťaťa, svadbe, úmrtí rodinného príslušníka
• Home Office
• 2 sick-days
• Parkovacie miesto zdarma
• Denne čerstvé ovocie a nápoje
• Referral bonus 1000€
• Dinners karta s cestovným poistením, Multisport karta so zľavou
• Možnosť využívať firemnú dopravu do a z práce
• a mnoho ďalších :)

Ponúkaný plat

3 000* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

od 3000€/brutto (v závislosti od skúseností kandidáta)

Kontakt

Chmara Dominik, Ing.

Adresa

Trnava, Slovensko