6 dôvodov, prečo SOFTEC:

1. SKÚSENOSTI

Pôsobíme v IT od roku 1990. Naše pracovné tímy v sebe kombinujú skúsenosti ostrieľaných IT odborníkov s invenčnosťou čerstvých mladých hláv.

2. KVALITA

Všetky naše riešenia podrobujeme testovaniu, ktoré preveruje ich funkčnosť a kvalitu. Našim klientom prinášame tie najkvalitnejšie produkty a služby.

3. ODBORNOSŤ

Naši zamestnanci a spolupracovníci majú odborné vzdelanie na vysokej úrovni dopĺňané skúsenosťami a odbornosťou. Dbáme na to, aby boli naše tímy zložené z expertov nielen na IT, ale aj klientov biznis.

4. ĽUDSKOSŤ

Búrame povery o "ajťákoch". Sme odborníci hovoriaci "ludskou rečou". Chceme, aby nám rozumeli všetci. Záleží nám na dobrej pracovnej atmosfére smerom dovnútra, ale aj k zákazníkom.

5. SPOĽAHLIVOSŤ

Na naše riešenia sa spoliehajú desiatky bánk, poisťovní, priemyselných firiem,telco spoločnosti, či štátne inštitúcie, pretože problémy riešime rýchlo a efektívne. Spoliehajú sa na nás nielen pri formovaní riešenia, ale aj pri dlhodobej údržbe.

6. INVENCIA

Aj klienti z rovnakej oblasti majú individuálne potreby. Prinášame im preto vždy riešenia na mieru, v ktorých kombinujeme najnovšie trendy z IT s ich požiadavkami. Snažíme sa vždy pozerať do budúcnosti.

SCALA/JAVA developer (BA) @ SOFTEC, s.r.o.
SCALA/JAVA developer (BA)
Oblasť práce
IT a telekomunikácie
Miesto
Bratislava
ihneď

Náplň práce

Baví ťa vývoj a vieš, že SCALA nie je La Scala? Vieš, o čom je funkcionálne programovanie?

Potom poď s nami vyvíjať riešenie určené pre oblasť zdravotníctva, ktoré dokáže zbierať a vyhodnocovať rozsiahle štatistické dáta a predikovať rôzne situácie?

Do nášho SCALA teamu hľadáme šikovných developerov s otvorenou hlavou, ktorých baví učiť sa a neustále spoznávať nepoznané. Budeš pracovať v agilnom vývojovom teame evolučného dizajnu.

Čo budeš robiť?

- podieľať sa na vývoji a údržbe SW riešenia prevažne na microservisnej architektúre;
- vyvíjať aplikácie v internete;
- učiť sa a vyvíjať v najnovších technológiách;
- analyzovať, navrhovať a vyvíjať aplikačnú logiku v jazyku SCALA/JAVA;
- podporovať implementované riešenia, upravovať a rozširovať;
- komunikovať s vývojovým a zákazníckym teamom, analyzovať používateľské požiadavky a navrhovať technické špecifikácie;
- poskytovať podporu pri testovaní vyvíjaných riešení.

Možnosti rozvoja

Koho hľadáme?

- ovládaš JAVU a máš záujem naučiť sa SCALU, alebo už dokonca máš skúsenosti s vývojom v SCALE, príp. inom funkcionálnom jazyku;
- ovládaš, alebo si počul o Akka frameworku (Akka http, Akka Stream), príp. o inom Actor based model;
- máš aspoň čiastočné znalosti návrhu architektúry cez micro služby a event sourcing;
- máš skúsenosti s agilným vývojom a DevOops;
- tiež poznáš NoSQL a technológie ako Kafka, Mongo;
- hovorí ti niečo Continues integration a Jenkins?

Že si neodpovedal na všetko ÁNO? Nevadí, čo nevieš, naučíme ťa! 

Ak teda vieš programovať v SCALA, alebo ťa láka odlišná paradigma myslenia funkcionálneho programovania a chceš sa naučiť vyvíjať v jazyku SCALA, neváhaj a daj nám o sebe vedieť!

- hľadáme človeka, ktorý sa dokáže „zahryznúť“ do úlohy a riešiť ju;
- samostatnosť a proaktivita je preto neodmysliteľnou súčasťou nášho fungovania.

Ďalší kariérny krok

Staneš sa súčasťou tímu profesionálov, ktorý rozumie biznisu a vie ho prepájať s IT!

Budeš mať prístup k rôznych rozvojovým a vzdelávacím aktivitám!

Dostaneš podporu skúsených mentorov!

Môžeš sa sebarealizovať!

Ešte váhaš? :))

Zodpovednosti

60%
analyzovať, navrhovať a vyvíjať aplikačnú logiku v jazyku SCALA/JAVA;
20%
komunikovať s vývojovým a zákazníckym teamom, analyzovať používateľské požiadavky a navrhovať technické špecifikácie;
20%
podporovať implementované riešenia, upravovať a rozširovať;

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie - študijný odbor
Softvérové inžinierstvo
Jazyky
angličtina (UK) - mierne pokročilý
Počet rokov praxe
3

TOP kariérne benefity

  1. Atraktívny rozvojový program
  2. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  3. Work-life balance
  4. Priateľská pracovná atmosféra
  5. Atraktívne benefity

Iné benefity

Čo ponúkame?
- neoceniteľné skúsenosti z vývoja SW riešení
- možnosť pracovať na zmysluplných riešeniach
- podporu skúsených mentorov a zaučenie, kariérny rast a rozvoj
- prácu v skvelom ITeame, kde práca je aj hrou
- zaujímavý benefitný systém zohľadňujuci level seniority
- množstvo športových a kultúrnych aktivít, podporu zdravia
- nielen prácou sme živí – spoločné Softecovice, divízovice
- flexibilný pracovný čas, možnosť 5 dní Home Office v mesiaci
- možnosť zahrať si šípky či stolný futbal v našej oddychovke
- ak je bike Tvojou vášňou, môžeš si ho odložiť v cyklomiestnosti, alebo vlastná posilka a potom sprcha.

...pretože všetci sme na jednej vlne ;)

Ponúkaný plat

1 800* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Vyška mzdy je závislá od šikovnosti a nasadenia a vzniká dohodou ;)

Doplňujúce informácie

Našiel si sa v tom? Tak neváhaj a daj nám o sebe vedieť!

Budeme ťa kontaktovať ohľadom ďalšieho postupu. 

HR team Softec Group

Kontakt

Erika Pallayová
HR partner
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Jarošova2961/1, Bratislava, Slovensko