V spoločnosti ProCare a Svet zdravia poskytujeme nadštandardnú zdravotnú starostlivosť. Liečiť a pomáhať si vyžaduje veľkých ľudí, s ktorými spoločne budujeme lepšie zdravotníctvo na Slovensku. Pridajte sa k nám.

NEMOCNICE SVET ZDRAVIA

Spoločnosť Svet zdravia, a. s. pôsobí na Slovensku od roku 2006. Sme  prevádzkovateľom 17 regionálnych nemocníc.

Naším poslaním je, aby ľudia na Slovensku mali prístup k zdravotnej starostlivosti novej generácie.  Vytvárame Svet zdravia - sieť nemocníc, kde je pacient centrom našej pozornosti.

Svet zdravia tvorí vyše 6000 našich kolegov. Neustále však hľadáme profesionálov, ktorí sa chcú stať súčasťou pozitívnej zmeny v slovenskom zdravotníctve.

Vyberte si nás.

Využite príležitosť získať stabilnú prácu v moderných nemocniciach, zaujímavé profesionálne uplatnenie, atraktívne ohodnotenie, možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania.

Spolu tvoríme lepší tím.

Sanitár/ ka na oddelenie @ Svet zdravia, a.s
Sanitár/ ka na oddelenie
Oblasť práce Oblasť práce
Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
Miesto Miesto
Dunajská Streda
ihneď

Náplň práce

Komplexná hygienická starostlivosť o chorých na
lôžkových oddeleniach zdravotníckych zariadení vrátane asistencie sestre pri
odborných liečebných výkonoch. Poskytuje základnú starostlivosť v rozsahu
štúdiom a odbornou praxou získaných vedomostí a zručností.Účasť na ošetrovateľskej starostlivosti vykonávanej formou ošetrovateľského procesu.

Možnosti rozvoja

Možnosť ďalšieho vzdelávania  a kariérneho rastu

Zodpovednosti

100%
Účasť na ošetrovateľskej starostlivosti vykonávanej formou ošetrovateľského procesu.

Požadované
Minimálne vzdelanie Minimálne vzdelanie
Stredná škola bez maturity

TOP kariérne benefity

  1. Atraktívne benefity
  2. Atraktívny rozvojový program
  3. Prestížny zamestnávateľ
  4. Práca s poprednými expertmi

Iné benefity

spravodlivé mzdové ohodnotenie
podpora vzdelávania a rozvoja zamestnancov
spolupatričnosť zamestnancov a dobré medziľudské vzťahy
rôzne druhy nepeňažných benefitov a teambuildingových aktivít
karty zliav

Ponúkaný plat

520* - 670 EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

osobná odmena po skúšobnej dobe a vykazovaní svedomitého plnenia pracovných úloh

Doplňujúce informácie

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.

Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

Pozícia je obsadzovaná pre Svet zdravia Nemocnica s poliklinikou Dunajská Streda, a.s.

Veľkoblahovská 23, 929 01 Dunajská Streda

Kontakt

Mgr. Silvia Kubicová
HR koordinátor
Odoslať súkromnú správu

Veľkoblahovská cesta 23, Dunajská Streda, Dunajská Streda, Slovensko