ponuka je uzatvorená
Inžinier BOZP, PO a ENVIRO @ Brose
Inžinier BOZP, PO a ENVIRO
Miesto Miesto
Prievidza
Typ pracovného pomeru Typ pracovného pomeru
plný úväzok
Nástup Nástup
dohodou

Náplň práce

• Implementácia a udržiavanie noriem ISO 14001, ISO 50001, ISO 45001 štandardov • aktívne podieľanie sa na zlepšovaní súčasného stavu environmentálnej politiky spoločnosti, • podieľanie sa na aktivitách vedúcich k pozitívnemu zlepšovaniu dopadov na životné prostredie, • vykonávanie pravidelných školení z BOZP,PO, životného prostredia ( EHS) a iných, • vyšetrovanie mimoriadnych udalostí, vrátane havarijných udalostí, • implementácia požiadaviek vyplývajúcich z legislatívnych zmien, auditov a štandardov spoločnosti, • evidencia údajov, vyhodnotenie, štatistika a následný reporting v oblasti EHS, • zabezpečenie vypracovania a aktualizácie Havarijných plánov, Prevádzkových poriadkov v zmysle platnej legislatívy, • poskytovanie poradenstva vedúcim pracovísk, • implementácia legislatívnych požiadaviek v oblasti EHS, • aktualizácia EHS smerníc, predpisov, formulárov, aplikácia do praxe a kontrola dodržiavania, • kontrola pracovísk, identifikácia nebezpečenstiev, návrh opatrení, rizikové analýzy, • zastupovanie spoločnosti pri auditoch, • komunikácia s príslušnými orgánmi.

Požiadavky

• zodpovednosť, časová flexibilita, zručnosť, chuť pracovať a učiť sa nové veci, iniciatívny prístup k práci • znalosti a skúsenosti s ENMS podľa normy ISO 50001 • znalosť environmentálneho manažérstva (SEM), norma EN ISO 14001 • pokročilé znalosti v oblasti legislatívy životného prostredia ( energetika) • predchádzajúce skúsenosti s prácou na pozícii Technik BOZP • BT - osvedčenie o odbornej spôsobilosti podľa § 23 zák.č.124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci, v znení neskorších predpisov (ABT v zmysle § 24 výhoda) • znalosť AJ alebo NJ na komunikatívnej úrovni, • znalosť práce s MS Office - Outlook, Internet, • znalosť problematiky OŽP, BOZP, ISO systémy (14001, 50001)

Benefity

Pozícia vhodná pre ženy aj mužov
Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
Príležitosti kariérneho rastu
Greenfield
Flexibilná pracovná doba
Odborné školenia
Mzda: od 1000 Eur (v závislosti od praxe v odbore) + variabilné zložky mzdy

Ponúkaný plat

1 000* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Zamestnanecké výhody, benefity
Pozícia vhodná pre ženy aj mužovPráca v stabilnej medzinárodnej spoločnostiPríležitosti kariérneho rastuGreenfieldFlexibilná pracovná dobaOdborné školeniaMzda: od 1000 Eur (v závislosti od praxe v odbore) + variabilné zložky mzdy
Zašlite nám vašu žiadosť pomocou nášho on-line formulára

BROSE PRIEVIDZA

Sme prestížna nemecká nadnárodná spoločnosť, ktorá patrí medzi vedúce spoločnosti v oblasti vývoja a výroby mechatronických komponentov a systémov pre automobily (systémy pre dvere, sedadlá a elektromotory). Pôsobíme ako popredný dodávateľ pre takmer 80 značiek automobilov, medzi ktoré patria aj prémiové značky ako Lamborghini, Ferrari či Porsche. Kladieme veľký dôraz na vývoj a inovácie, vďaka čomu sa radíme k lídrom na trhu vo svojom obore.

Brose je z celosvetového pohľadu štvrtým najväčším subdodávateľom automobilového priemyslu v rodinnom vlastníctve. Spoločnosť vyvíja a vyrába mechatronické systémy do dverí a sedadiel vozidiel, ako aj elektromotory. Zhruba 26 000 zamestnancov v 63 prevádzkach v 23 krajinách dosahuje obrat 6,3 miliardy eur. Každý druhý nový automobil je vybavený minimálne jedným výrobkom spoločnosti Brose

Kontakt

Ondřej Janek

Adresa

Prievidza, Slovensko