Sme súčasťou medzinárodnej finančnej skupiny so 170-ročnou históriou v oblasti poistenia, dôchodkového zabezpečenia a investícií. Staráme sa o finančnú budúcnosť 15 miliónov klientov v 18 krajinách sveta. Na Slovensku sme v minulosti pôsobili pod značkou Nationale-Nederlanden a neskôr ako ING. Značka NN, ktorú používame od roku 2015, dnes patrí medzi významných poskytovateľov životného poistenia a dôchodkových produktov. Zmyslom našej práce je pomôcť ľuďom a ich rodinám zaistiť vlastnú finančnú budúcnosť.

To najcennejšie, čo v NN máme, sú naši zamestnanci. Našou snahou je, aby sme kolegom dokázali zabezpečiť ideálne pracovné podmienky a rovnako motivujúce ohodnotenie. Aj my máme svoje rodiny, priateľov a koníčky, preto vieme, aký dôležitý je čas na oddych. Ponúkame širokú škálu finančných i nefinančných benefitov, zameraných predovšetkým na udržanie rovnováhy medzi pracovným a osobným životom. Príležitosť pracovať v NN ponúkame absolventom a nováčikom, rovnako však ctíme skúsenosti a vedomosti starších kolegov.

Prestížny inštitút The Top Employers Institute* oceňuje firmy po celom svete za aplikáciu excelentných HR postupov do praxe. NN Životná poisťovňa získala v svojej kategórii uznanie od tejto inštitúcie už po tretí raz v podobe dvoch titulov – Top Employer Slovakia a Top Employer Europe 2021. NN tak preukázala, že i v neľahkých časoch dokáže vytvoriť svojim zamestnancom tie najlepšie pracovné podmienky.

PBI Data Analyst @ NN Životná poisťovňa, a.s.
PBI Data Analyst
Miesto Miesto
Bratislava (Staré Mesto)
Typ pracovného pomeru Typ pracovného pomeru
plný úväzok
Nástup Nástup
dohodou

Náplň práce

Práca dátového analytika je založená na dodávaní dát, vytváraní reportov finančného oddelenia, príprave power BI reportov, testovaní a implementovaní nových riešení do produkčného prostredia. Analytik je v každodennom kontakte s controllingom a ostatnými kolegami v rámci data governance v NN.

Súčasťou náplne práce bude:

  • analýza dát a vytváranie reportov pre oblasti controllingu
  • príprava automatizovaných reportov v Power BI
  • vytváranie SQL scriptov a ich aktualizácia
  • príprava ad hoc analýz dát z DWH a ďalších dátových zdrojov
  • podpora pre pravidelné spracovanie dát v požadovanom čase a kvalite
  • pravidelné kontroly dátovej kvality s návrhom riešení opráv
  • testovanie nových riešení a implementácia do produkčného prostredia
  • spracovanie požiadaviek a návrh technického riešenia podľa zadania

Požiadavky

Koho hľadáme

  • samostatný, proaktívny, viete nájsť riešenia v rámci práce s dátovými zdrojmi, viete navrhnúť reporty v PBI a ste technicky zdatný (SQL, Excell, PBI)

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

hospodárska informatika, informatika, financie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
SQL - pokročilý
PBI - pokročilý

Benefity

môžete pracovať 4 dní v týždni
5 dní voľna na regeneráciu
online zaškolenie
práca z domu formou home officu
5 dní "Sick day" v prípade ochorenia
príspevok zamestnávateľa na životné poistenie a dôchodkové sporenie
stravné lístky nad rámec zákona
multišport karta za výhodnú cenu
príspevok na dopravu

Ponúkaný plat

1 600* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

1 600 EUR/mesiac

Kontakt

Jana Šimková

Adresa

Jesenského , Staré Mesto, Bratislava, Slovensko