ponuka je uzatvorená
Junior aplikačný/-á inžinier/-ka @ HMH, s.r.o.

Ponuka práce: Junior aplikačný/-á inžinier/-ka

Miesto
Bratislava (Ružinov)
Nástup
ihneď
Ponúkaný plat
1 800 EUR / mesiac

Náplň práce

Ako JUNIOR APLIKAČNÝ/-Á INŽINIER/-KA budete zodpovedať za:

• Analýzu požiadaviek zákazníka;
• Návrh integrácie a konfigurácie našich systémov z pohľadu funkčnosti a bezpečnosti;
• Tvorba aplikačnej dokumentácie;
• Plánovanie a vedenie aplikačného projektu;
• Oživenie prototypovej integrácie na dráhovom vozidle a odovzdanie know-how našim servisným technikom, ale aj pracovníkom prevádzkovateľa;
• Pri vývoji nového systému aplikačný inžinier úzko spolupracuje s kolegami - vývojármi.

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa
Počet rokov praxe
1
Iné požiadavky

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)
  • EPLAN - Základy
  • Microsoft Excel - Pokročilý
  • Microsoft Word - Pokročilý
  • Vodičský preukaz B
  • Odborná spôsobilosť v súlade s vyhláškou 508/2009 z.z. (aspoň na úrovni §21)
  • Prehľad z typov komunikačných liniek, súčiastkovej základni v mikroprocesorových elektronických zariadeniach a systémoch
  • Analytické myslenie
  • Samostatný a zodpovedný prístup, ochota učiť sa

Vítané

Benefity

- Zázemie stabilnej slovenskej technologickej spoločnosti s vlastným vývojom a produktom
- Vzdelávanie a rozvoj - dôraz kladený na úvodnú adaptáciu, interné produktové a procesné školenia, odborné vzdelávanie, jazykové kurzy, rozvoj mäkkých zručností, účasť na veľtrhoch
- Flexibilný pracovný čas
- Home office do 20% pracovného času (po adaptácii)
- Flexibilný benefitný systém - príspevok na aktivity podľa vlastného výberu (kultúra, MultiSport karta, individuálna zdravotná starostlivosť a pod.)
- Odporúčací bonus pri obsadení voľnej pracovnej pozície odporučeným kandidátom
- Vernostný program - extra dni voľna a rozširovanie benefitov pri spolupráci 5 a viac rokov
- Spoločné firemné akcie 2x ročne (aktuálne podľa pandemickej situácie), príspevok na tímové aktivity
- Atraktívne ročné finančné odmeny na základe výsledkov (spoločnosti a osobných)

1 800* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Finálna mzda je predmetom dohody a závisí od schopností a zručností uchádzača/-ky.

Príbeh HMH sa začal písať v roku 1993, kedy sa spolužiaci z vysokej školy rozhodli podnikať v oblasti, ktorú študovali a bola im najbližšia. Pôvodná orientácia bola na projekty v oblasti energetiky, strojárstva a tvorbu zákazkového softvéru v oblasti priemyselnej automatizácie. Odvtedy sme prešli kus cesty a postupne sme sa profilovali v oblasti koľajovej dopravy so zameraním na riadiace a zabezpečovacie systémy. Zabezpečujeme ich celý životný cyklus od myšlienky, cez vývoj a výrobu, až po inštaláciu a servis. V tom sme sa stali špičkou a spoľahlivým partnerom pre širokú klientsku základňu primárne v EU.

Do nášho portfólia patrí aj vydavateľstvo a publikačná činnosť. Vydávame odborný mesačník ATP Journal, publikácie ATP Journal PLUS a rôzne tematické knihy.

Kontakt

Dominika Malecová

Adresa

Galvaniho , Ružinov, Bratislava, Slovensko