Analytik technickej bezpečnosti (elektronické systémy) @ HMH, s.r.o.
Analytik technickej bezpečnosti (elektronické systémy)
Miesto
Bratislava
Nástup
dohodou
Ponúkaný plat
1 800 EUR / mesiac

Náplň práce

  • Posudzovanie technickej bezpečnosti návrhov a riešení našich systémov (mikroprocesorové zariadenia) určených pre oblasť železničnej dopravy a priemyselnej automatizácie.
  • Spolupráca na tvorbe technických riešení mikroprocesorových zariadení.
  • Špecifikácia bezpečnostných požiadaviek na naše systémy a overenie ich splnenia.
  • Špecifikácia opatrenia na dosiahnutie požadovanej úrovne bezpečnosti (SIL).
  • Systematická identifikácia a manažment rizík v rámci vývoja našich systémov.
  • Vypracovanie technickej dokumentácie a hodnotiacich správ preukazujúcich bezpečnosť našich zariadení a systémov.
  • Spolupráca s externými organizáciami a orgánmi v procese posudzovania a schvaľovania bezpečnosti.

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa
Počet rokov praxe
1
Iné požiadavky

OČAKÁVAME:

  • Analytické a technické myslenie;
  • Systematickosť a zameranie na detail, precíznosť;
  • Porozumenie elektrotechnike a elektronike a jej princípov;
  • Ukončené vzdelanie v technickom smere (elektrotechnika, elektronika, prípadne doprava);
  • Znalosť anglického jazyka na úrovni B2.

VÝHODOU:

  • Prehľad v metódach riadenia rizík;
  • Odborná spôsobilosť v súlade s vyhláškou 508/2009 z.z. na úrovni §21.

Vítané

Benefity

✔ Stabilná slovenská technologická spoločnosť s vlastným know-how a vývojom.
✔ Permanentný kontrakt (TPP), nie je závislý od projektov.
✔ Vzdelávanie a rozvoj - dôraz kladený na úvodnú adaptáciu, interné produktové a procesné školenia, odborné vzdelávanie, jazykové kurzy, účasť na veľtrhoch, ale aj rozvoj mäkkých zručností
✔ Flexibilný pracovný čas
✔ Home office do 20% pracovného času (po adaptácii)
✔ Flexibilný benefitný systém - príspevok na aktivity podľa vlastného výberu (kultúra, MultiSport karta, individuálna zdravotná starostlivosť a pod.)
✔ Atraktívne ročné finančné odmeny na základe výsledkov (spoločnosti a osobných)
✔ Spoločné firemné akcie 2x ročne (aktuálne podľa pandemickej situácie), príspevok na tímové aktivity
✔ Odporúčací bonus pri obsadení voľnej pracovnej pozície odporučeným kandidátom
✔ Vernostný program - extra dni voľna a rozširovanie benefitov pri spolupráci 5 a viac rokov

1 800* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

*Pri ponuke individuálne zvážime profesionálne skúsenosti a kvalifikáciu kandidáta, aby bola finálna dohoda férová.

U nás, v HMH, sa venujeme priemyselnej automatizácii. Zabezpečujeme kompletný životný cyklus zabezpečovacích a riadiacich systémov od myšlienky, cez vývoj a výrobu, až po inštaláciu a servis. Hlavná časť našej činnosti patrí bezpečnostným systémom pre koľajovú dopravu. V tomto odvetví sme sa stali špičkou a spoľahlivým partnerom pre domácich a popredných zahraničných zákazníkov. Väčšinu obchodných aktivít máme sústredenú v EÚ s dôrazom na trhy strednej Európy. Hovoria za nás aj čísla, keď prevádzkujeme viac ako 3 500 systémov a ich počet neustále rastie.

Do nášho portfólia patrí aj vydavateľstvo a publikačná činnosť. Vydávame odborný mesačník ATP Journal, publikácie ATP Journal PLUS a rôzne tematické knihy.

V HMH staviame náš úspech na vysokej odbornosti, špecifickom know-how a dlhoročných skúsenostiach, pričom nositeľmi týchto hodnôt sú naši zamestnanci.

Kontakt

Katarína Prieložná

Adresa

Galvaniho 7/D, Bratislava, Slovensko