ponuka je uzatvorená
Hľadáme nových Brigádnikov do kasovej zóny do NAY Aupark. Neváhaj, pridaj sa k nám a zarábaj až 4,5€/hod @ NAY a.s.

Ponuka práce: Hľadáme nových Brigádnikov do kasovej zóny do NAY Aupark. Neváhaj, pridaj sa k nám a zarábaj až 4,5€/hod

Miesto
Bratislava
Typ pracovného pomeru
dohoda
Nástup
dohodou
Ponúkaný plat
4,50 EUR / mesiac

Náplň práce

  • blokovanie službových a tovarových položiek na kase
  • príprava tovaru na výdaj zákazníkom
  • dokladanie tovaru (manipulantská činnosť)

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • Nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • Stredoškolské bez maturity
  • Stredoškolské s maturitou
  • Študent strednej školy
  • Študent vysokej školy
  • Vysokoškolské I. stupňa
  • Vysokoškolské II. stupňa
  • Vysokoškolské III. stupňa
  • Vhodné pre absolventa

Požiadavky

  • samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť
  • fyzická zdatnosť a ochota pomôcť
  • vek aspoň 18 rokov

Benefity

  • káva a čaj na pracovisku zadarmo
  • práca v dynamickom a priateľskom kolektíve

4,50* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

4,50 €/hod + príplatky za víkend

NAY a.s. je najväčším špecializovaným maloobchodným predajcom spotrebnej elektroniky v Slovenskej republike s trhovým podielom približne 25 %.

Na trhu pôsobí od začiatku 90-tych rokov minulého storočia. Patrí medzi spoločnosti, ktoré inováciami formovali a dodnes formujú podobu maloobchodného trhu na Slovensku. NAY priniesla na trh svetové značky elektroniky, franchisingový model, veľkoformátové predajne, jeden z prvých lojalitných programov, dlhý rad doplnkových služieb a dnes je jedným z pionerov omnichannelovej maloobchodnej stratégie Slovenska.

Od roku 2013 NAY pravidelne získava ocenenie Superbrands Awards, ktoré je známkou kvality výrobkov a služieb, a od roku 2015 získava aj ocenenie MasterCard obchodník roka v kategórii obchodník s elektronikou.

NAY je signatárom výzvy prijatelni.sk, podporovateľom neziskovej organizácie Dobrý anjel a členom Business Leaders Forum.

Súčasťou koncernu spoločnosti NAY a.s. je aj jej dcérska spoločnosť Electro World s.r.o. v Českej republike.

Kontakt

Simona Hyžová

Adresa

Bratislava, Slovensko