Od roku 2011 ozdravujeme slovenské nemocnice tak, aby ľudia na Slovensku mali prístup k zdravotnej starostlivosti novej generácie. Vytvárame Svet zdravia - sieť nemocníc, kde vďaka nášmu profesionálnemu prístupu, práci na neustálom zlepšovaní sa a liečivému prostrediu dokážeme zabezpečiť, že pacient je centrom našej pozornosti.

V súčasnosti prevádzkujeme štrnásť nemocníc v Košickom, Prešovskom, Banskobystrickom, Trnavskom a v Trenčianskom samosprávnom kraji, ktorých spádová oblasť predstavuje 1 milión obyvateľov. Ide o nemocnice v mestách Humenné, Svidník, Spišská Nová Ves, Rožňava, Trebišov, Michalovce, Vranov nad Topľou, Stropkov, Rimavská Sobota, Žiar nad Hronom, Banská Štiavnica, Galanta, Dunajská Streda a Partizánske. Spoločnosť Svet zdravia, a. s. patrí do skupiny Penta Investments.

Pre Svet zdravia pracuje už vyše 6000 zamestnancov. Neustále však hľadáme kvalitných lekárov, sestry, pôrodné asistentky, ostatný zdravotný personál a ďalších ľudí, ktorí by sa radi stali súčasťou pozitívnej zmeny v slovenskom zdravotníctve. Ak patríte medzi nich, tak sa určite pridajte k nám!

Fyzik @ SVET ZDRAVIA, A. S.
Fyzik
Oblasť práce
Zdravotníctvo a sociálna starostlivosť
Miesto
Michalovce
Nástup
01.07.2019

Náplň práce

Úlohou fyzika je v oblasti diagnostiky v spolupráci s lekárom podieľať sa pri špeciálnych metódach na diagnostikových vyšetreniach pacientov, v oblasti liečby (radiačná onkológia a nukleárna medicína) v spolupráci s lekárom vypracovať ožarovacie plány. Zadávať a kontrolovať ožarovacie parametre do verifikačného systému ožarovača.

Možnosti rozvoja

Podpora štúdia a príprava na špecializačné štúdium.

Zodpovednosti

50%
samostatná odborná činnosť
50%
asistencia pri náročných výkonov

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie - študijný odbor
Fyzika
Iné požiadavky
- zodpovednosť
- komunikatívnosť
- orientácia na pacienta
- ochota učiť sa nové veci

TOP kariérne benefity

  1. Prestížny zamestnávateľ
  2. Atraktívne benefity
  3. Priateľská pracovná atmosféra

Ponúkaný plat

1 000* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Doplňujúce informácie

V prípade záujmu Vás prosíme o zaslanie životopisu v slovenskom jazyku.
Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.
Ďakujeme Vám za prejavený záujem a dôveru.

Nemocnica s poliklinikou Štefana Kukuru Michalovce, a. s., hľadá do fyzika do tímu na pracovisku nukleárnej medicíny ako aj na pracovisko radiačnej onkológie.

Kontakt

Eva Gazdičová
HR Koordinátor
Odoslať súkromnú správu

Adresa

Špitálska 1266/2, Michalovce, Slovensko