Náš business je business o ľuďoch.
Zmyslom poisťovníctva je ochrana a zvyšovanie kvality života našich klientov, ich rodín a komunít, kde pôsobíme. Máš chuť dozvedieť sa viac? V tom prípade čítaj #ĎALEJ

Charakterizujú nás hodnoty, ktorými žijeme:

#BE OPEN

#VALUE OUR PEOPLE

#DELIVER ON THE PROMISE

#LIVE THE COMMUNITY#

Chceš byť našou súčasťou? Hľadáme ľudí ako sme my:

Klientsky orientovaní, Simple & smart,    Orientovaní na výkon. Sme prví, ktorí prichádzajú s novinkami v oblasti poisťovníctva.

Tak neváhaj a pridaj sa k nám!

Osobný poradca - práca z akéhokoľvek miesta @ Generali Poisťovňa, a.s.
Osobný poradca - práca z akéhokoľvek miesta
Oblasť práce
Poisťovníctvo
Miesto
Typ pracovného pomeru
živnosť
ihneď

Náplň práce

obchodnýduch#skúsenosti#bankovníctvopoisťovníctvo#flexibilita
#istota#kariéra#vzdelávanie#potenciál#

Chcete byť súčasťou poisťovne, ktorá udáva trendy?

Si skúsený obchodník/manažér vo vzťahu ku klientom a uvažuješ o zmene? Radi sa o Tebe dozvieme viac!

Práca osobného poradcu ťa nenúti pretrpieť každý deň za kancelárskym stolom. Komunikuj s ľuďmi, pracuj z akéhokoľvek  miesta, ktoré si vyberieš sám. Mobilite sa hranice nekladú. Ale hlavne, nemrhaj energiou v práci, v ktorej nevidíš potenciál.

Prečo pracovať práve u nás?

  • Viete získať viac skúseností, vzdelávania a viac pracovných výziev
  • Kariérny rast automatický na základe výsledkov
  • Finančný príjem s pohyblivou a Fixnou zložkou, kvartálnymi odmenami
  • Súťaže a Motivácia je prirodzenou súčasťou pozície
  • Máte možnosť využite svoje skúsenosti, nápady a riešenia
  • Podporujeme ďalší rozvoj odborných znalostí a zručností vrátane učenia sa od úspešných odborníkov  pretože kariérny rast z obchodníka až po Generálneho reprezentanta či Oblastného riaditeľa je aj Náš cieľ, nielen Váš

Pri akých aktivitách využijete Vaše skúsenosti, či získate nové?

  • Správa vlastného portfólia klientov v uvedenom regióne s cieľom zabezpečiť rast produkcie
  • Akvizícia nových klientov v regióne
  • Zabezpečovať vysoko profesionálny a kvalitný servis a poradenstvo týmto klientom
  • Monitoring situácie klientov vrátane navrhovania opatrení
  • Zabezpečovanie rozvoja a prehlbovanie obchodných vzťahov s klientmi
  • Sledovanie prostredia a konkurencie vo zverenom regióne
  • Aktívna komunikácia s ostatnými útvarmi poisťovne

Možnosti rozvoja

Čo pre túto prácu potrebujete?

  • VŠ vzdelanie (SŠ s maturitou) + min. 2 roky poisťovacia/banková prax (výhodou)
  • Veľmi dobre sa orientovať sa vo firemných poisťovacích/bankových produktoch
  • Schopnosť rozmýšľať za klienta a hľadať preň najlepšie riešenia
  • Vnímať v sebe obchodného ducha a mať ťah na bránku
  • Chuť učiť sa a nebáť sa prichádzať s novými nápadmi
  • Záujem o spoluprácu naprieč rôznymi oddeleniami

    • Ďalší kariérny krok

      Podporujeme ďalší rozvoj odborných znalostí a zručností vrátane učenia sa od úspešných odborníkov  pretože kariérny rast z obchodníka až po Generálneho reprezentanta či Oblastného riaditeľa je aj Náš cieľ, nielen Váš

      Zodpovednosti

      50%
      komunikácia s klientom a starostlivosť o neho
      25%
      vyhľadávanie nových obchodných príležitostí
      25%
      vzdelávanie

      Požadované
      Minimálne vzdelanie
      Stredná škola s maturitou
      Počet rokov praxe
      2
      Pozícia vhodná aj pre:
      absolventa
      Požadované zručnosti
      - skúsenosti s predajom výhodou
      silné pro-klientské nastavenie
      orientácia na dosahovanie výsledkov, priebojnosť
      Iné požiadavky
      VŠ vzdelanie (SŠ s maturitou) + min. 2 roky poisťovacia/banková prax (výhodou)
      Veľmi dobre sa orientovať sa vo firemných poisťovacích/bankových produktoch
      Schopnosť rozmýšľať za klienta a hľadať preň najlepšie riešenia
      Vnímať v sebe obchodného ducha a mať ťah na bránku
      Chuť učiť sa a nebáť sa prichádzať s novými nápadmi
      Záujem o spoluprácu naprieč rôznymi oddeleniami

      TOP kariérne benefity

      1. Nezávislosť
      2. Flexibilný pracovný čas
      3. Prestížny zamestnávateľ
      4. Work-life balance
      5. Atraktívny rozvojový program

      Iné benefity

      Čo Vám ponúkame?
      Flexibilný pracovný čas
      Neobmedzené možnosti príjmu
      Moderné digitálne prostredie
      Kariéra vo vlastných rukách
      Atraktívne možnosti vzdelávania a mentoring
      Komplexné portfólio produktov
      Pomoc a podpora pri založení živnosti

      Ponúkaný plat

      300* - 1 400 EUR / mesiac
      *základná zložka mzdy

      Nováčik – prvých 12 mesiacov Štartovacie odmeny od 1000 + Provízie z obchodu (za predaj produktov)

      Kontakt

      Mgr. Andrea Oravcová
      HR Biznis Partner
      Odoslať súkromnú správu

      Adresa

      Lamačská cesta 3/A 3, Bratislava, Slovensko