ponuka je uzatvorená
Plánovač / Plánovačka kvality na oddelení vývoja elektroniky @ Brose
Plánovač / Plánovačka kvality na oddelení vývoja elektroniky
Miesto Miesto
Prievidza
Typ pracovného pomeru Typ pracovného pomeru
plný úväzok
Nástup Nástup
dohodou

Náplň práce

•Samostatné plánovanie a predbežné plánovanie kvality (SQR, APQP) s dodávateľmi za účelom vlastnej výroby elektroniky •Realizácia procesu FMEA pre elektroniku •Príprava interných Q-Gates pre centrálnu elektroniku •Starostlivosť o dodávateľov počas vývojovej fázy •Samostatná realizácia interného a externého prvotného a zmenového vzorkovania •Realizácia Full Run testov •Implementácia testovacích činností vrátane verifikácie produktov podľa predpisov vo výrobnom pláne •Spracovanie a podpora pri riešení kvalitatívnych problémov voči interným a externým partnerom

Požiadavky

•anglický jazyk na komunikatívnej úrovni •skúsenosti s plánovaním kvality v automobilovom priemysle

Benefity

•výborná firemná kultúra a príjemné pracovné prostredie
•práca v novo vybudovaných priestoroch
• rôzne školenia zamerané i na osobnostný rozvoj
•stabilná spoločnosť s rodinným zázemím
•flexibilný pracovný čas
•strava pripravovaná jednou z najlepších reštaurácii v regióne
• relokačný príspevok
• základná zložka mzdy od 1600 € brutto

Ponúkaný plat

1 600* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Čo Vás u nás čaká:
•výborná firemná kultúra a príjemné pracovné prostredie•práca v novo vybudovaných priestoroch• rôzne školenia zamerané i na osobnostný rozvoj •stabilná spoločnosť s rodinným zázemím •flexibilný pracovný čas •strava pripravovaná jednou z najlepších reštaurácii v regióne• relokačný príspevok • základná zložka mzdy od 1600 € brutto
dominika.malinova@brose.com

BROSE PRIEVIDZA

Sme prestížna nemecká nadnárodná spoločnosť, ktorá patrí medzi vedúce spoločnosti v oblasti vývoja a výroby mechatronických komponentov a systémov pre automobily (systémy pre dvere, sedadlá a elektromotory). Pôsobíme ako popredný dodávateľ pre takmer 80 značiek automobilov, medzi ktoré patria aj prémiové značky ako Lamborghini, Ferrari či Porsche. Kladieme veľký dôraz na vývoj a inovácie, vďaka čomu sa radíme k lídrom na trhu vo svojom obore.

Brose je z celosvetového pohľadu štvrtým najväčším subdodávateľom automobilového priemyslu v rodinnom vlastníctve. Spoločnosť vyvíja a vyrába mechatronické systémy do dverí a sedadiel vozidiel, ako aj elektromotory. Zhruba 26 000 zamestnancov v 63 prevádzkach v 23 krajinách dosahuje obrat 6,3 miliardy eur. Každý druhý nový automobil je vybavený minimálne jedným výrobkom spoločnosti Brose

Kontakt

Ondřej Janek

Adresa

Prievidza, Slovensko