Úspešnosť Tatra banky je výsledkom každého zamestnanca. Naše vysoké nasadenie a nadšenie pre každodennú prácu prináša inovácie v produktoch a službách, ktoré naši klienti tak oceňujú. Už pri výbere zamestnancov kladieme dôraz na Nadšenie, Tvorivosť a Náročnosť. Navzájom si vytvárame inšpirujúce prostredie, ktoré dokáže naplniť naše osobné a pracovné ciele v prostredí, ktoré rešpektuje hodnoty našej banky. Rozvoj je investícia, ktorú vkladáme do našich zamestnancov. Veríme, že im napomáha k dosahovaniu cieľov, napredovaniu a spoločnému posúvaniu hraníc bankovníctva. Nezameniteľnou výhodou práce v Tatra banke je, že vytvárame priestor pre prácu na významných projektoch, ktoré otvárajú nové príležitosti pre našich zamestnancov. Zamestnancom ponúkame priestor  pre iniciatívu a tvorivosť. Otvorene s nimi hovoríme o ich kariérnej dráhe a vytvárame priestor pre ich ďalší rast. Z nich sa potom stávajú nenahraditeľní manažéri, lídri a profesionáli v rôznych oblastiach. Sme hrdí, že viac ako 90 % manažérskych pozícií obsadzujeme  z vnútorných zdrojov.

Online manager digitálneho predaja @ Tatra banka
Online manager digitálneho predaja
Oblasť práce Oblasť práce
Marketing a PR
Miesto Miesto
Bratislava
ihneď

Náplň práce

Hľadáme online manažéra do tímu digitálneho marketingu, ktorý bude spolupracovať na správe a optimizácii rôznych distribučných kanálov banky (web, mobilná aplikácia, email a iné).

Online manažér je zodpovedný za navrhovanie a implementovanie IT projektov, A/B testov, za analýzu dát a za zabezpečenie technickej funkčnosti jednotlivých systémov.

Kandidát by mal ovládať Javascript, HTML a CSS. Bude pracovať s interným CMS systémom, Google Tag Manager, Exponeou a Google Analytics.

Mal by zvládnuť napísať integračnú špecifikáciu s prihliadnutím na biznis požiadavky, nastaviť A/B test pomocou systémov na to určených a napísať kód na meranie aktivity návštevníka na webových stránkach.

Je zodpovedný za technickú funkčnosť webovej stránky a A/B testov, úpravu nastavení GTM, pomoc pri tvorbe newsletterov a písanie integračných špecifikácii.

Zodpovednosti

20%
Správa a optimalizácia rôznych distribučných kanálov banky
20%
Návrh a implementácia IT projektov a A/B testov
20%
Analýza dát
20%
Zabezpečenie technickej funkčnosti jednotlivých systémov
20%
Práca s interným CMS systémom, Google Tag Manager, Exponeou a Google Analytics

Požadované
Minimálne vzdelanie Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa
Vzdelanie - študijný odbor Vzdelanie - študijný odbor
Softvérové inžinierstvo
Počet rokov praxe Počet rokov praxe
2
Pozícia vhodná aj pre: Pozícia vhodná aj pre:
absolventa
Iné požiadavky Iné požiadavky
Aký je ideálny kandidát?

• Inžiniersky titul zo štúdia zameraného na vývoj software alebo min. 2 roky skúseností v oblasti digitálneho marketingu a vývoja software
• Skúsenosti s vývojom responzívnych webových aplikácii (JS, HTML, CSS)
• Skúsenosti s nástrojom Google Tag Manager
• Záujem o webovú a mobilnú analytiku
• Základná znalosť SEO
• Skúsenosti s Google Analytics a integráciou webovej stránky s nástrojmi tretích strán
• Skúsenosti s komunikáciou s netechnickými členmi tímu
• Plusom je skúsenosť s Adobe Photoshop
• Analytické myslenie
• Skúsenosti s tímovou prácou
Vysokoškolské II. stupňa

TOP kariérne benefity

  1. Atraktívne benefity
  2. Flexibilný pracovný čas
  3. Prestížny zamestnávateľ
  4. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  5. Práca s poprednými expertmi

Iné benefity

Ďalšie benefity:
- Príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej banky
- Možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
- Atraktívne kariérne príležitosti
- Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
- Možnosť rotácií v rámcí RB Group
- Práca so skúsenými lídrami
- Zvýhodnenia na produktoch Tatra banky
- Balík služieb Tatra personal, úvery, zmenárenské služby
- Motivačné nadštandardné ohodnotenie
- Možnosť stať sa akcionárom banky
- Príspevok na zdravotnú starostlivosť
- Príspevok na DDS
- Dovolenka PLUS
- Flexibilný pracovný čas

Ponúkaný plat

1 700* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností a seniority kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda: 1700 € brutto pri plnom úväzku.