ponuka je uzatvorená

Bavíme sa prácou, sme šialenci do bicyklov. Tí, ktorí štartujú deň dobrou kávou, tvoria pred obedom a brainstormujú s adrenalínom v krvi. Kellys Bikes, to nie je len komunita, ktorá prepája svety. Keď vstávate ráno s nápadom, ktorý musíte okamžite zdieľať s kolegami. Keď sú kolegovia vašimi parťákmi na víkendové plány. Máme nadšenie pre adrenalín aj odvážne výzvy. Pracovný čas v Kellyse? Pre nás hobby s deadlinom. Tímoví hráči so stratégiou, vášniví organizátori víkendových bicyklovačiek. Baterky si dopĺňame pri jazde lesom, pracovnú inšpiráciu zbierame na strmých zjazdoch. V bicyklovom svete rastieme už viac než 25 rokov. Za ten čas sme vytvorili medzinárodný tím cyklistických nadšencov, spojili sme európske talenty v Kellys Factory Teame. S hlavou v biznise a srdcom na horách, sme posunuli Kellys Bike zo Slovenska do 35 krajín. Na začiatku bola požičovňa bicyklov a dvaja mladí bratia, ktorí nosili v hlave až príliš odvážny nápad. Produkovať svetové bicykle na Slovensku, bol v tej dobe vzdialený sen. Kellys Bike vyrástol za štvrťstoročie na firmu, ktorú poznajú jazdci po celom svete, predal tisícky bicyklov a vybudoval firmu, o ktorej len málo ľudí vie, že je slovenská.

Online Marketing Špecialista @ KELLYS BICYCLES
Online Marketing Špecialista
Oblasť práce
Marketing a PR
Miesto
ihneď

Náplň práce

Do nášho tímu hľadáme nového kolegu, ktorý sa vyzná sa vo svete online marketingu a sociálnych médií. Pridaj sa k nám a staň sa súčasťou dynamického tímu!

Čo očakávame:

• Spravovanie našej webovej stránky tak, aby sa jej obsah menil a bol stále aktuálny. K tomu patrí aj náš e-shop a jeho marketingová podpora.

• Pridávanie príspevkov na sociálne siete.

• Starostlivosť o vytvorený marketingový obsah.

• Aktívna komunikácia a spolupráca s grafickými dizajnérmi, copywritermi, fotografmi, kameramanmi a pod.

• Koordinácia marketingových aktivít kolegov na pobočkách v krajinách V4.

• Administratívne záležitosti marketingového oddelenia.

• V prípade potreby výpomoc pri organizovaní foto a video produkcie

Možnosti rozvoja

Čo v KELLYS BIKE získaš?

• Môžeš byť hrdý na svoje pracovné zázemie. Sídlime na Slovensku, vyrábame však bicykle a cyklopríslušenstvo pre celý svet.

• Dáme ti priestor uskutočniť dobré nápady, môžeš sa realizovať.

• Záleží nám na firemnej kultúre a každý člen našej bicyklovej rodiny sa podieľa na jej formovaní.

• Naplánuj si svoj deň – máme čiastočne flexibilný pracovný čas.

• Naše produkty dostaneš so zaujímavou zľavou pre teba a tvoju rodinu.

Ďalší kariérny krok

• Ako firma si vážime vzdelanie, budeme investovať do tvojho rozvoja.

Zodpovednosti

40%
online marketing
30%
starostlivosť o náš web a soc.siete
10%
koordinácia aktivít na jednotlivých trhoch
10%
vyhodnocovanie a analýza projektov
10%
administratíva a iné

Požadované
Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Jazyky
angličtina (UK) - pokročilý
Počet rokov praxe
2
Počet rokov praxe v odvetví
2 - Marketing a PR
Požadované zručnosti
Google AdWords - pokročilý
Google Analytics - pokročilý
Iné požiadavky
Aké sú naše očakávania?
• Máš preukázateľné skúsenosti zo sveta online marketingu (radi si pozrieme výsledky tvojej práce).
• Ovládaš analytické nástroje Google Analytics, AdWords. Znalosť e-commerce platforiem je výhoda.
• Vieš naplánovať a pripraviť vizuálne atraktívnu kampaň na sociálnych sieťach aj v našom e-shope.
• Máš skúsenosť so spoluprácou s médiami.
• Vieš skoordinovať veľké množstvo činností či projektov, máš výborný time manažment.
Vysokoškolské II. stupňa
Vzdelanie - študijný odbor
Marketing
Mediálne štúdia
3
Vítané zručnosti
samostatnosť
Iné preferencie
• Výhodou pre Teba bude, ak si fanúšikom cyklistiky.

TOP kariérne benefity

  1. Priateľská pracovná atmosféra
  2. Zaujímavé a inšpiratívne projekty
  3. Flexibilný pracovný čas
  4. Práca s poprednými expertmi
  5. Work-life balance

Iné benefity

Čo v KELLYS BIKE tíme získaš?

• Môžeš byť hrdá/ý na tvoje pracovné zázemie. Sídlime na Slovensku, ale vyrábame bicykle pre celý svet.
• Môžeš získať finančné bonusy navyše, poteší ročný bonusový systém.

Ponúkaný plat

1 000* - 1 400 EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Doplňujúce informácie

Ak ti dáva zmysel pracovať pre KELLYS Bicycles, vidieť priamo výsledky našej spoločnej práce a nakoniec si ich ešte vyskúšať na vlastnej koži na spoločnom cyklovýlete, radi sa s Tebou stretneme.

Každý životopis starostlivo posúdime a kontaktovať budeme len uchádzačov vhodných na inzerovanú pozíciu. Ďakujeme.

Kontakt

KELLYS HR Tim

Adresa

Ostrov 70, Ostrov pri Piešťanoch, Slovensko