mediworx software solutions, a.s.

mediworx software solutions, a.s.

Established: Established:
2006
Industry: Industry:
IT and telecommunications
Company size: Company size:
medium business (less than 200 employees)
Number of job offers: Number of job offers:
0

mediworx software solutions (alebo skrátene MDX) je softvérová spoločnosť, ktorá vznikla ešte v roku 2006, spojením IT oddelení dvoch zdravotných poisťovní - Dôvera a Sideria. MDX tvorí momentálne 80 ľudí, ktorí spoločnými silami pracujú na inovatívnych softvérových a hardvérových riešeniach pre zdravotnícky a poisťovnícky sektor.

Pri každom projekte sa sústredíme na jednoduchosť ovládania, automatizáciu a obnoviteľnosť kódu, ktorá výrazne vplýva na znižovanie nákladov na budúci vývoj. Úspešní uchádzači majú možnosť pracovať u nás na veľmi zaujímavých
projektoch, ktoré sú hodnotovo veľmi hmatateľné a ich výsledky zreteľné v bežnom živote skoro každého človeka.

S našim najväčším projektom sa stretávate možno aj Vy – hovoríme o Elektronickej pobočke, ku ktorej má prístup každý poistenec ZP Dôvera. Ak niekedy budete hľadať dobrého a overeného lekára, určite narazíte na ďalší z našich projektov, ktorým je portál lekar.sk. Ak ste sa niekedy stretli s reklamou na lekárne Dr. Maxa, s najväčšou pravdepodobnosťou sa na nej podieľali naši kolegovia z oddelenia CRM. A ak by ste sa niekedy stali lekárom vo Fakultnej nemocnici Brno, pravdepodobne by ste pracovali s nemocničným systémom, ktorý prešiel našimi rukami.


Videos


Current job offers

Company has no open positions.ContactAddress
mediworx software solutions, a.s.
Contact
0911072766