profiq s.r.o.

profiq s.r.o.

Established: Established:
2010
Industry: Industry:
IT and telecommunications
Company size: Company size:
medium business (less than 200 employees)
Number of job offers: Number of job offers:
0

Software Development and QA Services For Agile Tech Companies

Jsme úspěšná IT firma, která dodává agilní softwarové služby do Silicon Valley, ale zároveň skupina dobrých přátel, kteří spolu zažívají spoustu legrace. Pokud je vaše expertiza softwarové inženýrství a váš zájem je namířen směrem do Valley, jsme pro vaši kariéru správná volba. A právě teď a tady hledáme nové kolegy. Proč se k nám chtít přidat?


V profiqu to žije

Máme toho hodně společného, pracujeme, ale také se bavíme. Jsme dobrá parta, která se spolu nikdy nenudí. Work – life balance je pro nás velmi důležitý, stejně tak jako pozitivní firemní kultura.

Máme cool office

Ostravská kancelář profiqu sídlí v budově Podnikatelského Inkubátoru v areálu VŠB a přináší kousek Valley přímo sem. Další pobočky máme v Praze, Novém Jičíně, Martině, Madridu a nové otevíráme s tím, jak rosteme. Sdílíme hodnoty Víme, že se na sebe můžeme vždy spolehnout, protože nás spojují sdílené lidské i firemní hodnoty.

Sdílíme hodnoty

Víme, že se na sebe můžeme vždy spolehnout, protože nás spojují sdílené lidské i firemní hodnoty. A také díky tomu vždy táhneme za jeden provaz a daří se nám. Prohlédněte si, jaké to jsou.

Our team


Videos


Current job offers

Company has no open positions.ContactAddress
profiq s.r.o.
Veletržní 14
170 00  Hlavní město Praha