Regal Burger s.r.o.
Drahovce

Regal Burger s.r.o.

Established: 2014
Industry: Tourism, gastronomy, hotel industry
Company size: medium business (less than 200 employees)
Number of job offers: 0
História

V roku 2013 boli podniky s ponukou kvalitných hamburgerov na Slovensku skôr vzácnosťou. V tomto období začal v hlavách zakladateľov vznikať nápad na vytvorenie konceptu reštaurácie, ktorá by zákazníkom denne prinášala čerstvé burgre z kvalitných surovín s jedinečnou chuťou. V roku 2014 sa táto predstava stáva realitou a Regal Burger otvára svoju prvú prevádzku v centre Bratislavy.

Píše sa rok 2021 a pod značkou Regal Burger funguje už 15 úspešných prevádzok po celom Slovensku. Všetky spájajú rovnaké ciele, ktoré si Regal určil na začiatku – pripravovať chutné štavnaté burgre z čerstvého mäsa, zeleniny, s mäkkou žemľou, chrumkavými hranolkami a omáčkami presne podľa chuti našich zákazníkov.

O Regali

Regal Burger je konceptom reštaurácií, v ktorých si zákazníci môžu vychutnať dobré burgre presne tak, ako ich máme radi my. Vždy čerstvé, pripravené z kvalitného mäsa v mäkkej nadýchanej žemli, doplnené o čerstvú zeleninu, chrumkavé hranolky z tých najlepších zemiakov a domáce omáčky.

Prvú prevádzku sme v centre Bratislavy otvorili v roku 2014, dnes pod značkou Regal Burger úspešne funguje 15 prevádzok po celom Slovensku. Neváhajte, príďte ochutnať

Contact

Regal Burger s.r.o.

Školská 929/42

922 41  Drahovce