stengl a.s.

stengl a.s.

Established: Established:
1999
Industry: Industry:
IT and telecommunications
Company size: Company size:
medium business (less than 200 employees)
Number of job offers: Number of job offers:
0

Vitajte v spoločnosti STENGL, pre ktorú ste sa práve teraz rozhodli, a v ktorej nebudete ľutovať svoje ďalšie kariérne pôsobenie. Naši špecialisti a IT odborníci s nami spolupracujú už viac ako 19 rokov, a pôsobia na nemecky hovoriacich projektoch v Rakúsku, Nemecku, ako aj na projektoch realizovaných na Slovensku a v Čechách. Vždy hovoríme rečou našich zákazníkov a preto spoločne dosahujeme úspechy.

Staň sa našim novým členom STENGL tímu, a participuj na in-house projektoch v oblasti GIS systémov, v oblasti športu, prípadne smart meteringu a vytváraj spolu s ďalšími kolegami analytické dokumenty, testovacie scenáre, alebo dohliadaj na naše zákaznícke projekty v roli projekťáka.

Vieš nemecky a v doméne Microsoft .NET, Oracle Java, PL/SQL, prípadne SAP a ABAP si ako doma, tak sa nám určite ozvi. Ten pravý projekt v Mníchove, v Stuttgarte, vo Frankfurte, v Norimbergu, alebo vo Viedni čaká práve na Teba :) Zároveň budeš mať možnosť sa u nás aj ďalej bezplatne zdokonaľovať v nemčine na našich kurzoch.

Our team


Videos


Current job offers

Company has no open positions.ContactAddress
stengl a.s.
sumbalova 1/A
84104  Bratislava


Contact
+421 2 32604813
http://www.stengl.sk