Vážení návštevníci portálu JobAngels.com, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu tak súhlasíte s používaním týchto súborov. Rozumiem

ui42

ui42

Založené:
1997
Odvetvie:
Marketing a PR
Veľkosť firmy:
stredná firma (menej ako 200 zamestnancov)
Počet pracovných ponúk:
0

ui42 je slovenský full house, ktorý spája technológiu a marketing. V ui42 už od roku 1997 reálne rozvíja slovenskú online biznis sféru a vytvára úspešné weby (Profesia) a e-shopy (Pilulka24) a aplikácie - to všetko aj pre mobily.

V ui42 digital sa zameriavame na akceleráciu e-shopov a e-commerce projektov, čo robíme, ako jediní na Slovensku. Chceme byť pre našich klientov digitálnym biznis partnerom, nie dodávateľom. Naša doterajšia spolupráca so všetkými partnerskými e-shopmi ráta už v horizonte niekoľkých rokov. Úspech potrebuje jednoducho odhodlanie a vytrvalosť. V praxi pomáhame e-shopom s komplexným plánovaním ich rozvoja a biznis stratégie, s nájdením online príležitostí a stanovením priorít ich rastu v oblastiach PPC, SEO, UX, CMS a vývoja tak, aby ich využili na maximum. Cieľom každej spolupráce je pomôcť e-dosiahnuť vrchol na Slovenskom trhu a expandovať do zahraničia. Chceš patriť medzi nás? Pošli nám svoje CVčko a my ťa zavoláme na kávičku ;)

Náš tím


Videá


Aktuálne pracovné ponuky

Firma momentálne nemá otvorené žiadne ponuky.Kontaktui42
Sibírska 62
831 02  Bratislava


+421 915 740 999
http://ui42.sk