ponuka je uzatvorená
Lekár @ MEDIVASA, s.r.o.

Ponuka práce: Lekár

Miesto
Žilina
Typ pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Nástup
dohodou
Ponúkaný plat
4 300 - 5 000 EUR / mesiac

Náplň práce

  • diagnosticko-liečebná činnosť v ambulancii vo vybranom odbore – kardiológia, angiológia, všeobecné lekárstvo pre dospelých a endokrinológia,
  • prístrojové vyšetrenia špecifické pre vybranú špecializáciu (kardiológia, angiológia, všeobecné lekárstvo pre dospelých a endokrinológia,)
  • dispenzarizácia klienta,
  • vedenie zdravotnej dokumentácie,
  • práca s medicínskym software-om

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Počet rokov praxe
2
Iné požiadavky

  • ukončené vysokoškolské vzdelanie na lekárskej fakulte v odbore všeobecného lekárstvo alebo nostrifikácia obdobného vzdelania zo zahraničia, špecializácia vo vybranom odbore (kardiológia, angiológia, všeobecné lekárstvo pre dospelých a endokrinológia)
  • Schopnosť profesionálne a proklientsky komunikovať s pacientami
  • Empatia
  • Príjemné vystupovanie
  • Pracovitosť, spoľahlivosť, zodpovednosť a lojalita
  • Počítačové znalosti – medicínsky software Medicom, email, internet

Vzdelanie v odbore

Lekár, špecializácia vo vybranom odbore (atestácia)

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) – výhodou, nie je nutnosť

Vítané

Benefity

  • príspevok na stravu
  • pravidelná valorizácia mzdy
  • príjemné a moderné pracovné prostredie na modernej klinike
  • priateľský a stabilný kolektív
  • podpora v rozvoji a vzdelávaní zamestnancov
  • zamestnanecké zľavy na ošetrenia aj pre rodinných príslušníkov
  • príspevok na ortopedickú obuv a uniformu
  • kopec srandy na spoločenských a firemných akciách
  • pravidelné celofiremné raňajky
  • 13. plat + 14. plat podľa plnenia celofiremných cieľov,
  • práca v stabilnej spoločnosti,
  • nákup produktov dostupných v lekárni za zvýhodnené ceny (zamestnanecké zľavy)
  • parkovanie

4 300* - 5 000 EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Základná mzda bude upresnená na osobnom pohovore, bude závisieť od dĺžky praxe, skúseností a výkonu pracovnej činnosti.

MEDIVASA, s.r.o.

Poliklinika Medivasa patrí medzi dynamicky sa rozvíjajúce inovatívne neštátne zdravotnícke zariadenia, ktoré pôsobí na trhu už od roku 2004. Disponuje kvalitným a odborným personálnym zázemím a modernou technikou, ktorá ja zárukou poskytovania tých najkvalitnejších zdravotníckych služieb v oblasti včasnej diagnostiky, prevencie a liečby.

Hlavnou špecializáciou polikliniky Medivasa sú tzv. civilizačné choroby, ktoré v posledných rokov dramaticky rastú a podieľajú sa zásadnou mierou na chorobnosti a úmrtnosti populácie. Ide predovšetkým o ochorenia srdcovocievneho aparátu, poruchy metabolizmu, výživy či cukrovku. Naši odborníci takisto poskytujú zdravotnícke služby aj v oblasti vnútorného lekárstva, ultrasonografickej diagnostiky, všeobecného lekárstva, endokrinológie, gynekológie, neurológie či psychiatrie.

Veríme, že každý si zaslúži tú najkvalitnejšiu zdravotnú starostlivosť. Bez rozdielov. Bez kompromisov.

Kontakt

Marko Bugáň

Adresa

Vojtecha Spanyola , Žilina, Slovensko