ponuka je uzatvorená
IT administrátor (Ref. č.: REF9272W) @ Continental Automotive Systems Slovakia s.r.o.

Ponuka práce: IT administrátor (Ref. č.: REF9272W)

Miesto
Zvolen
Typ pracovného pomeru
plný úväzok
Nástup
ihneď
Ponúkaný plat
1 708 EUR / mesiac

Náplň práce

Inštalácia a správa pracovných staníc, mobilných a priemyselných PC;
Inštalácia, konfigurácia a správa Linux a MS Windows Server;
Dizajn, inštalácia a správa Cloud infraštruktúry – AWS, MS Azure;
Analýza dát, podpora BI a RPA;
Správa a údržba virtuálneho prostredia VMware;
Správa používateľov Active Directory;
Inštalácia, konfigurácia a správa LAN, WLAN, WAN;
Zabezpečovanie kybernetickej bezpečnosti;
Školenie a podpora používateľov;
Spolupráca na medzinárodných projektoch.

Zručnosti a kvalifikácia

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Iné požiadavky

VŠ so zameraním na IT, telekomunikácia elektrotechnika;
Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (B2), nemecký jazyk výhodou;
Skúsenosť s Cloud technológiami a technológiami Kubernetes cluster, Docker, Containers;
Skúsenosť s virtualizáciou VMware;
Skúsenosť s vývojom a programovaním aplikácií a skriptov;
Znalosť IT štandardov ITIL/ITSM (výhodou), ISO27001;
Analytické myslenie, zodpovednosť, spoľahlivosť a precíznosť;
Komunikatívnosť a schopnosť presadiť sa, schopnosť pracovať v medzinárodnom tíme, schopnosť pracovať pod stresom, orientácia na zákazníka.

Vítané

Benefity

> Flexibilný pracovný čas, home office a možnosť práce formou teleworku;
> Príspevok na DDS vo výške 2 % zo zúčtovanej mzdy;
> Penzijný program s mesačným príspevkom 2,5 – 6,5 % zo zúčtovanej mzdy;
> Dovolenkový a vianočný príspevok;
> Ročné odmeny za splnené ciele;
> Finančné príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa a pod.;
> Stravovanie priamo v závode – menu len za 1,02 €;
> Bonusová dovolenka nad rámec Zákonníka práce;
> Firemné eventy a dobrovoľnícke aktivity;
> Relaxačné aktivity v lokácii závodu;
> Firemný športový klub Continental Sport Club Zvolen;
> Životné a úrazové poistenie;
> Kariérny rozvoj a vzdelávanie šité na mieru;
> Mentoring program;
> Bezplatné psychologické poradenstvo;
> Moderné pracovné prostredie s ergonomickým vybavením;
> Bezproblémové parkovanie v areáli závodu.

1 708* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Mzda od 1 708 eur brutto, finálna podoba mzdovej ponuky bude závisieť od znalostí a skúseností.

Pracovné prostredie a firemná kultúra

Spoločnosť Continental vyvíja technológie a služby, ktoré určujú trendy, pre udržateľnú a prepojenú mobilitu ľudí a ich tovarov. Technologická spoločnosť založená v roku 1871 ponúka bezpečné, efektívne, inteligentné a cenovo dostupné riešenia pre vozidlá, stroje, dopravu a prepravu. Spoločnosť Continental dosiahla v roku 2018 obrat v hodnote 44,4 miliardy eur a aktuálne zamestnáva viac ako 193 000 zamestnancov v 60 krajinách a trhoch.

Doplňujúce informácie

V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš životopis. Vopred ďakujeme za čas, ktorý venujete štúdiu našej pracovnej ponuky a následnému zaslaniu Vášho životopisu. V závislosti od počtu prijatých životopisov, budeme telefonicky kontaktovať tých uchádzačov, ktorí spĺňajú horeuvedené požiadavky. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú budúcu spoluprácu.

Kontakt

Katarína Adamčiaková

Adresa

Zvolen, Slovensko