ponuka je uzatvorená
Organisational Design Specialist @ Orange Slovensko, a.s.

Ponuka práce: Organisational Design Specialist

Miesto
Bratislava
Nástup
dohodou
Ponúkaný plat
2 200 EUR / mesiac

Čo Vás u nás čaká?

Orange je lídrom v oblasti telekomunikačných služieb a poskytovateľom komplexných riešení. Neustále sa meníme a hľadáme nové riešenia - novonok aj vo vnútri. Do nášho HR teamu hľadáme skúseného odborníka, ktorý bude držať dohľad nad vytváraním a hodnotením pracovných pozícií a miest. Ak si už zažil niekoľko organizačných zmien, rád navrhuješ a udržiavaš “pracovné“ systémy a vyznáš sa v job matrixe spoločnosti, si náš človek.

Náplň práce:

  • Navrhovať a udržiavať proces vytvárania pracovných miest a hodnotenia pracovných pozícií
  • Navrhovať a udržiavať job matrix všetkých pracovných miest v organizácii
  • Spolupracovať na procese vytvárania nových pracovných pozícií
  • Monitorovať organizačné jednotky spoločnosti a identifikovať potenciálne zmeny popisov pracovnej činnosti
  • Kontrolovať súlad vytvorených pracovných miest s internými pravidlami a postupmi
  • Vyhodnocovať potrebu nových pracovných miest a ich zaradenie do job matrixu spoločnosti

pre tvorbu a úpravy organizačnej štruktúry

  • Príprava podkladov na prerokovanie a schválenie organizačných zmien v organizácii
  • Udržiavanie metodiky ohodnocovania pracovných pozícií
  • Návrh školení v oblasti vytvárania pracovných miest

Za Vašu prácu ponúkame:

  • Od 2200 €/mesiac + atraktívne výkonnostné bonusy (podľa splnených cieľov).
  • Dobu neurčitú
  • Možnosť vykonávať prácu aj z domu.

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Iné požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požadovaná prax

  • Ľudské zdroje

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • skúsenosť s prípravou a riadením organizačných zmien v spoločnosti
  • skúsenosť s ohodnocovaním pracovných pozícií
  • skúsenosti v oblasti projektového riadenia výhodou
  • skúsenosti s reportovaním a analýzami
  • znalosť programov SAP a Qlik Sense výhodou

Vítané

Benefity

Prečo pracovať u nás a s nami?

Vieme, že kvalitne odvedená práca si zaslúži odmenu. Aj preto máme pre našich zamestnancov prichystanú atraktívnu ponuku benefitov, ktoré idú ruka v ruke s našimi hodnotami a podporujú vyváženosť práce a oddychu.

  • Flexibilná pracovná doba a možnosť Home Office
  • 8 dní dovolenky navyše
  • 10 dní kompenzácia PN/OČR
  • 3 dni voľna navyše na dobročinnú aktivitu a špeciálne príležitosti (svadba, narodenie dieťaťa)
  • Sabbatical v prípade potreby väčšieho množstva oddychu
  • 350 € na smartphone podľa vlastného výberu každé 2 roky
  • 900 € ročne v Benefit Plus napr. na dovolenku, elektroniku, knihy alebo ako príspevok na DDS
  • Neobmedzený paušál na pracovné aj súkromné účely
  • Zvýhodnená ponuka našich služieb pre vás aj vašich blízkych
  • 100 % hradené stravné (5,85 €/deň )
  • Cez Referral program vás odmeníme až do výšky 1500 € za odporúčanie svojich známych na naše voľné pracovné pozície
  • Podpora vzdelávania pre kariérny aj osobnostný rast prostredníctvom školení a konferencií
  • Psychologické poradenstvo nonstop k dispozícii pre vás aj vašich blízkych

2 200* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Uvedená mzda predstavuje minimálne platové ohodnotenie, na finálnej sume sa dohodneme spoločne a rozhodujúce budú Vaše skúsenosti. Okrem mzdy Vám ponúkame aj atraktívne výkonnostné bonusy (podľa splnených cieľov).

Sme najväčší mobilný operátor na Slovensku. Na domácom trhu, na ktorom pôsobíme už viac ako 20 rokov, sme si vybudovali stabilnú pozíciu lídra, ktorého majú radi takmer 3 milióny zákazníkov. Pracovať pre značku Orange tiež znamená zaradiť sa do celosvetovej rodiny mobilných operátorov. S 269 miliónmi zákazníkov je skupina Orange popredným svetovým telekomunikačným operátorom. V 29 krajinách sveta poskytuje služby pre širokú verejnosť a v biznisovom segmente pôsobí v 220 krajinách a teritóriách sveta.

Od uvedenia značky Orange sa veľa vecí neustále vyvíja. Pribúdajú nové technológie, nové témy, ktoré hýbu životom ľudí a naši zákazníci prichádzajú s rôznymi novými potrebami. Tomu zodpovedá aj portfólio našich služieb, ktoré sa neustále dopĺňa o nové produkty a rozširuje do nových oblastí podnikania. Aj značka Orange sa neustále vyvíja, ale stále platí to, čo pri jej vzniku, že ľudia sú pre nás dôležitejší než samotné technológie.

Samotná značka Orange má v súčasnosti hodnotu 19,39 mld. USD a patrí jej 66. priečka v rebríčku najúspešnejších značiek vo svete podľa medzinárodnej agentúry Kantar.

Kontakt

Dominik Orth

Adresa

Bratislava, Slovensko