Scrum Master @ Tatra banka

Ponuka práce: Scrum Master

Miesto
Bratislava
Nástup
dohodou
Ponúkaný plat
2 500 EUR / mesiac

Náplň práce

• Vieš, že budúcnosť bude ovplyvnená umelou inteligenciou. Vieš aj to, že chceš byť súčasťou tejto budúcnosti. Stačí si už len vybrať.
• Aké výzvy ťa u nás čakajú:
• Doručovanie projektov súvisiacich s AI: staneš sa jedným z kľúčových osôb v doručovaní projektov zameraných na umelú inteligenciu, pričom tvojím cieľom bude transformovať nápady do fungujúcich inovácií.
• Doručovanie projektov v oblasti nástrojov digitálneho marketingu: projekty súvisiace s digitálnym marketingom a nástrojmi, ktoré pri ňom využívame, nasmeruješ do úspešných finálnych riešení, a to s cieľom zabezpečiť, aby sme využívali najefektívnejšie technológie, ktoré pre nás majú zmysel
• Spravovanie Jiry: budeš naším guru pre Jiru, zabezpečujúci tvorbu reportov a dashboardov, ktoré budú odrážať aktuálny stav a pokrok tímových aktivít. Okrem toho budeš pomáhať tímu celkovým nastavovaním fungovania a využívania Jiry. Automatizácia jednoduchých procesov v Jire sa môže stať tvojou dennou rutinou.
• Architektúra nástrojov pre digitálny marketing: Získaš celkový prehľad o základnej architektúre nástrojov využívaných pre digitálny marketing a tvoje porozumenie týchto nástrojov nám pomôže optimalizovať naše marketingové aktivity z technologického pohľadu
• Porozumenie Delivery management procesu: tvoje znalosti procesov v bankovom sektore ti umožnia efektívne a štruktúrovane riadiť projekty od plánovania až po realizáciu.

Požadované
Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Iné požiadavky

• Relevantné skúsenosti s nástrojom JIRA, resp. s konkurenčným nástrojom založenom na rovnakom princípe
• Skúsenosť s doručovaním projektových zadaní
• Orientácia v téme umelej inteligencie je výhodou
• Technická zručnosť a priama skúsenosť s nejakým programovacím alebo modelovacím jazykom
• Logické a analytické myslenie
• Dobré komunikačné zručnosti pre vyjasnenie úloh a vysvetlenie navrhovaných riešení
• Schopnosť pracovať pod tlakom a v často sa meniacom prostredí
• Schopnosť navrhovať a nachádzať efektívne riešenia problémov
• Samostatnosť ako aj efektívna kooperácia v tíme

Vítané

Benefity

• Možnosť čiastočnej práce z domu
• Dni dovolenky navyše
• Príspevok na DDS
• Zvýhodnené podmienky na využívanie produktov a služieb banky
• Možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
• Priestor na realizáciu nápadov
• Kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
• Práca so skúsenými lídrami
• Možnosť investovať do prioritných akcií banky
• Finančný príspevok na čerpanie benefitov podľa vlastného výberu v e-shope benefitov
• Vzdelávacie aktivity, interné eventy rôzneho druhu a účasť na externých podujatiach a konferenciách
• Možnosť zapájať sa do dobročinných aktivít

2 500* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 2500 € až 3000 € brutto pri plnom úväzku.

Tatra banka je univerzálna banka

Tatra banka má po celom Slovensku takmer 4 000 zamestnancov a viac ako 200 obchodných miest, ako aj veľké call centrum, rôzne dcérske spoločnosti a centrálu.

Nájdeš v nej IT-čkárov, obchodníkov, marketérov, právnikov a analytikov – skrátka rôznych ľudí, ktorí sa venujú rôznorodej práci vo všetkých možných odboroch.

Spolu obsluhujú všetky klientske segmenty, ktoré ti napadnú. Rôzni ľudia majú rôzny životný štýl, a teda aj rôzne bankové potreby. Niektorí milujú technológie a inovácie, iní osobný kontakt v pobočke a od banky nechcú nič zložité.

Tatra banka sa však stará rovnako tak o živnostníkov, malé, stredné aj najväčšie firmy, ako aj o národné či medzinárodné inštitúcie.

Multibrand v Tatra banke má svoj príbeh

Ten príbeh je vlastne celkom jednoduchý. Tatra banka vznikla ako prvá súkromná banka na Slovensku a teraz je súčasťou najsilnejšej rakúskej bankovej skupiny Raiffeisen Bank International Group.

Uspokojili sme sa? Nie. Naopak, v roku 2011 sme prijali výzvu a rozhodli sme sa stať ešte silnejšou bankou v segmente mass retail. Klient, ktorého sme sa rozhodli osloviť, však od banky neočakáva inovácie ani technologické novinky. Aspoň nie primárne: očakáva prehľadné a jednoduché produkty s jasnými podmienkami.

To všetko znamená, že v Tatra banka Group máš veľkú výhodu: môžeš si vybrať nielen druh práce, ale aj to, akých klientov chceš obsluhovať.

Tatra banka a Raiffeisen banka majú podľa prieskumov najspokojnejších klientov na celom slovenskom bankovom trhu.

Kontakt

Eva Antošovská

Adresa

Bratislava, Slovensko