Mekáč hľadá zamestnancov na nočné čistenie kuchyne @ McDonald's

Ponuka práce: Mekáč hľadá zamestnancov na nočné čistenie kuchyne

Miesto
Trenčín
Typ pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Nástup
dohodou
Ponúkaný plat
800 - 1 200 EUR / mesiac

Niečo o nás

McDonald's je medzinárodná spoločnosť, ktorá poskytuje jedinečné možnosti osobného a profesionálneho rozvoja, možnosť skĺbiť štúdium a prácu, alebo mať čas na stretnutia s priateľmi či rodinou. Ako spoločnosť rešpektujeme každého jednotlivca.

Koho hľadáme?

Hľadáme spoľahlivých ľudí s chuťou pracovať vo večerných a v nočných hodinách. Sme známi tým, že radi rozvíjame svoj tím a tých, ktorí chcú mať možnosť kariérne rásť s nami. Dôkazom toho je, že všetci naši manažéri vyrástli vo vnútri „mekáča“.

Práca je vhodná pre plnoletých zamestnancov na plné aj skrátené úväzky.

Náplň práce

Hlavnou náplňou práce je čistenie kuchyne a priestorov reštaurácie. Pripadne mala pomoc pri obluhe grilu alebo fritezy.

Aké vlastnosti by si mal/a mať?

Naše požiadavky sú veľmi jednoduché. Nemusíš mať žiadne pracovné skúsenosti ani špeciálne zručnosti, všetko ťa naučíme priamo na pracovisku, ak máš:

• Zodpovedný prístup k práci
• Zdvorilé a príjemné vystupovanie
• Chuť a odvahu učiť sa nové veci
• Zmysel pre tímovú prácu

Za koľko budeš pracovať?

• Základná zložka mzdy je 5, 31€ za odpracovanú hodinu, počas zaúčania 4,61€
• Príspevok na udržiavanie uniformy je 1,20 € (netto) za každú odpracovanú hodinu
• Príplatok za nočné zmeny 1,72 € za odpracovanú hodinu
• Príplatok za sobotu 2,16 € za odpracovanú hodinu
• Príplatok za nedeľu 4,31 € za odpracovanú hodinu
• Príplatok za nadčas 25 % z priemernej hodinovej mzdy
• Príplatok za sviatok 100 % z minimálnej mzdy
• Bonusy v závislosti od pracovného výkonu

Aké výhody môžeš očakávať?

• Flexibilný pracovný čas
• Zvyšovanie mzdy po skúšobnej dobe
• Zvyšovanie mzdy minimálne 1x za rok v závislosti od výkonu
• Bezplatné poskytnutie uniformy a pracovnej obuvi
• Strava so zľavou 55 %
• Zľavy na produkty spoločnosti
• Multisport karta
• Bezplatné služby odborného psychologického poradenstva zamerané na podporu celkovej pohody a duševného zdravia
• Nápoje a káva na pracovisku
• Ovocie a sladkosti na pracovisku
• Bezplatné parkovanie v blízkosti pracoviska
• Pravidelné súťaže pre zamestnancov
• Motivačné akcie
• A iné bonusy, o ktorých si povieme osobne

Benefity

• Občerstvenie na pracovisku
• Individuálne rozvrhnutie pracovného času
• Možnosť si nadpracovať hodiny
• Rozjazd úplne nového projektu
• Pracovné oblečenie

800* - 1 200 EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

McDonald's ponúka pracovné príležitosti vyhovujúce všetkým zamestnancom. Od pracovných pomerov na plné alebo skrátené úväzky až po dlhodobé alebo krátkodobé brigády. Uplatnenie tak môžu nájsť študenti, absolventi škôl, mamičky či oteckovia na materskej dovolenke, zdravotne znevýhodnené osoby aj seniori či seniorky. U nás má príležitosť každý!

Vzdelanie zamestnancov je pre nás veľkou prioritou, preto všetkých zamestnancov pravidelne školíme a pomáhame im rozvíjať sa. V McDonald's sa snažíme neustále inovovať a preto sme do školiacich procesov zahrnuli tréning vo virtuálnej realite.

Sme ako jedna rodina, ktorá sa pravidelne stretáva aj mimo práce. Počas roka máme rôzne teambuildingové aktivity, ktoré utužujú kolektív a prespievajú k pracovnej pohode.

Kontakt

Adriana Boháčová

Adresa

Trenčín, Slovensko