Operátor VZV s ubytovaním a preškolením ZADARMO + za doporúčanie známeho 150 € @ MAXIN’S People Slovakia, s. r. o.

Ponuka práce: Operátor VZV s ubytovaním a preškolením ZADARMO + za doporúčanie známeho 150 €

Miesto
Slovensko
Typ pracovného pomeru
plný úväzok, iný typ úväzku, dohoda, živnosť
Nástup
ihneď
Ponúkaný plat
1 250 - 1 650 EUR / mesiac

Náplň práce

Operátor VZV zabezpečuje nakladanie, vykladanie, presúvanie a skladovanie tovaru v rámci skladu alebo výrobného areálu. Používa na to vysokozdvižný vozík.

Požadované
Minimálne vzdelanie
Stredná škola
Iné požiadavky

  • Skúsenosti s obsluhou VZV a prácou v sklade vo výrobnej spoločnosti výhodou nie podmienkou.
  • Ak nemáš VZV, tak Ti ho preplatíme a poskytneme školenie.
  • Nemáš platný VZV, nevadí, obnovíme.
  • Spoľahlivosť.
  • Chuť učiť sa nové veci a zručnosti.
  • Práca vhodná pre mužov.
  • Odolnosť voči stresu.
  • Ochota pracovať na zmeny.

Vítané

Benefity

  • Bonus 150 € za odporúčanie známeho (po odpracovaní 3 mesiacov).
  • Ubytovanie k dispozícii zdarma pre zamestnancov.
  • Možnosť zálohových platieb po odpracovanom týždni – 50 €.
  • Osobné hodnotenie s možnosťou až 20 % zvýšenia mzdy.
  • Dochádzkový bonus mesačne
  • Nadčasové hodiny s príplatkom
  • Príplatky
  • Všetky zákonné príplatky.
  • V Bratislave poskytujeme 5-dňové školenie, každý deň po dobu 8 hodín, zahŕňajúce výučbu jazdy na VZV vozíku, a následnú skúšku/preverenie so získaním príslušného preukazu.
  • Ubytovanie počas školenia zabezpečuje firma MAXIN’S.
  • Dlhodobá, stabilná a seriózna práca s možnosťou profesionálneho rastu.
  • Stravné lístky.
  • Možnosť prechodu do kmeňového stavu.
  • Plná podpora zo strany koordinátora.

1 250* - 1 650 EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Nemáš preukaz na VZV? Neboj sa, vybavíme a poskytneme Ti aj potrebné bezplatné školenie! Okrem toho Ti za každé odporúčanie známeho, ktorý sa stane súčasťou nášho tímu, dáme odmenu vo výške 150 €.

Dlhoročné skúsenosti vytvorili z každého z nás experta vo svojom odvetví s cennými skúsenosťami.

Každý z nás je iný, no dohromady sa stretol tím jedinečných ľudí, a tak vznikla MAXIN‘S Group, s.r.o..

Naše služby realizujeme s presvedčením, že aktívne prispievame k naplneniu prianí, ambícii a cieľov našich klientov. Za základom úspechu a prosperity každej spoločnosti, stoja predovšetkým ľudia. Preto zastávame názor, že ak zamestnancom nevytvoríte podnetné a motivujúce miesto na prácu, tak ani výsledok ich práce nepresiahne hranicu výnimočnosti.

Kontakt

Michaela Trojáková

Adresa

Slovensko