ponuka je uzatvorená
Chyžná pre hotel Crowne Plaza @ DIAMOND HOTELS SLOVAKIA, s.r.o.

Ponuka práce: Chyžná pre hotel Crowne Plaza

Miesto
Bratislava
Nástup
dohodou
Ponúkaný plat
900 EUR / mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do štvorhviezdičkového hotela v historickom centre - Crowne Plaza Bratislava hľadáme nových kolegov/nové kolegyne na pozíciu chyžná.

  • Upratovanie hosťovských izieb podľa štandardov hotelovej siete.
  • Upratovanie a dopĺňanie HSK skladov na poschodiach.
  • Starostlivosť o pridelené vozíky a pracovné pomôcky.
  • Hlásenie technických závad.
  • Hlásenie o odovzdávaní nálezov.
  • Účasť na ranných poradách a tréningoch v rámci oddelenia.
  • Dodržiavanie štandardov kvality.

Zodpovednosti

0%
Upratovanie hosťovských izieb.

Požadované
Minimálne vzdelanie
Stredná škola bez maturity
Iné požiadavky

  • slovenský jazyk - pokročilý (C1)
  • fyzická zdatnosť
  • zodpovedný a spoľahlivý prístup
  • schopnosť pracovať rýchlo a vytrvalo
  • precíznosť so zmyslom pre detail

Vítané

Benefity

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Benefitový program až do 600€ (BHFit 4x 150 ročne).
  • Perspektívne zamestnanie v medzinárodnej hotelovej sieti.
  • Ponúkame možnosť bezplatného ubytovania na 3 mesiace od nástupu.
  • Odmena za odporučenie kandidáta vo výške 300 €.
  • Zamestnanecká zvýhodnená cena ubytovania v hotelovej sieti.
  • Odmena vo výške 200 € za zamestnanca mesiaca / 300 € za zamestnanca roka.
  • Kvalitný odborný rozvoj prostredníctvom Talent Manažment Programu.
  • Bezplatná strava a pitný režim v hotelovej kantíne.
  • Teambuildingy a firemné večierky.
  • Komfortná a kvalitná uniforma, jej čistenie zdarma.

900* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Povinné príplatky za víkendy, nočné sviatky, bonusy a odmeny.

Stručná charakteristika hotela

Crowne Plaza je 4* business hotel v historickom centre Bratislavy. Spája vynikajúcu polohu, komfortné ubytovanie, moderné konferenčné priestory a perfektnú kuchyňu.

Staňte sa aj vy súčasťou hotela, ktorého izby sú vybavené moderným dizajnom a hosťom ponúkajú komfortný pobyt a vysokú kvalitu spánku.

Kontakt

Anastasiya Datsyshyna

Adresa

Bratislava, Slovensko