ponuka je uzatvorená
Trainee @ Embraco Slovakia s.r.o.

Ponuka práce: Trainee

Miesto
Spišská Nová Ves
Nástup
dohodou
Ponúkaný plat
1 344 - 1 430 EUR / mesiac

Náplň práce

Hľadáme absolventov do dvoch rokov od ukončenia vysokoškolského štúdia na viaceré oddelenia (výskum a vývoj, výroba, kvalita, logistika, nákup, financie a oddelenie EHS (Environment, Health & Safety)).

  • Už od začiatku sa staneš súčasťou skupinky rovesníkov
    absolventov rôznych VŠ a oblastí, ktorí budú nastavení rovnako ako ty.
  • Budeš participovať na rôznych projektoch, s podporou svojho skúseného tútora.
  • Staneš sa členom nášho tímu a dostaneš rovnaké podmienky ako naši zamestnanci, mzdu, benefity, ročnú odmenu v závislosti od svojho výkonu.
  • Naučíš sa pracovať v multikultúrnom tíme, spoznáš rôzne kultúry a zdokonalíš si svoju angličtinu v praxi.
  • My zabezpečíme vzdelávacie a rozvojové aktivity. Chceme byť tvojou podporou na ceste k excelentnosti.

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Iné požiadavky

  • Znalosť MS Office
  • Znalosť anglického jazyka
  • Dobré komunikačné zručnosti a ochota pracovať v tíme.

Vítané

Benefity

  •  systém benefitov Cafetéria - ročný príspevok 110 €,

  •  letná a zimná odmena,

  •  flexibilný pracovný čas,

  •  príspevok na dopravu alebo ubytovanie,

  •  príspevok na stravovanie.

1 344* - 1 430 EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Nástupná mzda 1344€ po skúšobnej dobe bude mzda navýšená na 1430€.

Embraco Slovakia s.r.o.

Embraco Slovakia je najväčším zamestnávateľom v regióne dolného Spiša. Pričom aktuálne zamestnáva viac ako 1400 zamestnancov. Svoje pôsobenie závod datuje od roku 1997. Spoločnosť postupne získavala certifikáty kvality ISO 9001, ISO 14 001 pre životné prostredie a ako prvá spoločnosť na Slovensku, bola certifikovaná na manažment nebezpečných látok QC 080 000. V roku 2008 získala certifikát pre systém manažérstva bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci podľa štandardu OHSAS 18 001:2007.  Od roku 2015 spravuje a prevádzkuje aj centrum Global Business Support (GBS) v Košiciach s cieľom poskytovať interné služby v oblasti informačných technológií, financií a ľudských zdrojov svojim globálnym a lokálnym oddeleniam po celom svete. Embraco Slovakia kladie veľký dôraz na výskum a vývoj a priamo v závode sa nachádza jedno z najväčších technologických centier na Slovensku a tvorí ho 8 moderných laboratórií. V roku 2019 sa Embraco stalo súčasťou japonskej korporácie NIDEC.

O spoločnosti  Nidec Global Appliance

S viac ako 11 000 zamestnancami v 9 krajinách, sa Nidec Global Appliance zameriava na výrobu a predaj komponentov pre domáce a komerčné aplikácie, vrátane chladiacich riešení, motorov Nidec do práčok, umývačiek riadu a sušičiek. Jeho snahou je dodávať kompletné a inovatívne portfólio s vysokými štandardmi kvality, spoľahlivosti, konkurencieschopnosti a energetickej efektívnosti. Nidec Global Appliance je divíziou v rámci Nidec Appliances, Commercial and Industrial Motors (ACIM), obchodnej jednotky spoločnosti Nidec Corporation.

U nás nájdete príležitosť spojiť svoj profesionálny rast s naším. Budete pracovať s globálnym a rôznorodým tímom, ktorý poháňa inovatívne myslenie. Veľké možnosti spolupráce otvára aj naše zapojenie do miestnych komunít. Naším cieľom je mať správnych ľudí na správnom mieste, od vstupných pozícií až po seniorské manažérske pozície, podporovať rozvoj lepšieho podnikania pre lepší zajtrajšok.

Kontakt

Adela Olejníková

Adresa

Spišská Nová Ves, Slovensko