ponuka je uzatvorená
Kuchár - Demi Chef de Partie pre hotel Crowne Plaza @ DIAMOND HOTELS SLOVAKIA, s.r.o.

Ponuka práce: Kuchár - Demi Chef de Partie pre hotel Crowne Plaza

Miesto
Bratislava
Nástup
ihneď
Ponúkaný plat
1 200 - 1 700 EUR / mesiac

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do štvorhviezdičkového hotela v historickom centre - Crowne Plaza Bratislava hľadáme nových kolegov na pozíciu kuchár.

Naši hostia očakávajú prvotriedne jedlo a Vy budete mať na starosti ich uspokojenie svojimi kulinárskymi schopnosťami a kreativitou.

Ak máte vášeň pre varenie, pridajte sa k nášmu tímu talentovaných kuchárov a cukrárov!

Ponúkame flexibilné pracovné časy, vrátane možnosti krátkeho/dlhého týždňa (12 hodinové zmeny) alebo 8 hodinové zmeny podľa interného harmonogramu.

Náplň práce:

  • Príprava jedál podľa platných receptúr
  • Zodpovednosť za čistotu pracovného prostredia
  • Dodržiavanie hygienického systému HACCP
  • Dodržiavanie pokynov šéfkuchára
  • Zabezpečovať dodržiavanie správneho skladovania surovín a hotových jedál
  • Zodpovednosť za skladové zásoby a ich objednávanie
  • Dodržiavanie štandardov siete IHG

Zodpovednosti

0%
Príprava vysoko kvalitných jedál podľa platných receptúr

Požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Vyučenie v odbore kuchár alebo rekvalifikácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

Kuchár

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • flexibilita
  • samostatnosť
  • zodpovednosť
  • odolnosť voči stresu
  • tímový hráč

Benefity

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Benefitový program až do 600€ (BHFit 4x 150 ročne)
  • Perspektívne zamestnanie v medzinárodnej hotelovej sieti
  • Ponúkame možnosť bezplatného ubytovania na 3 mesiace od nástupu
  • Odmena za odporučenie kandidáta vo výške 300 €
  • Zamestnanecká zvýhodnená cena ubytovania v hotelovej sieti
  • Odmena vo výške 200 € za zamestnanca mesiaca / 300 € za zamestnanca roka
  • Kvalitný odborný rozvoj prostredníctvom Talent Manažment Programu
  • Bezplatná strava a pitný režim v hotelovej kantíne
  • Teambuildingy a firemné večierky

1 200* - 1 700 EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Základná mzda: 1200 €/mes.+ povínné príplatky v zmysle Zákonníka práce + bonusy a odmeny. Kvartálny bonus pri splnení interných kritérií: 150 €.

Stručná charakteristika hotela

Crowne Plaza je 4* business hotel v historickom centre Bratislavy. Spája vynikajúcu polohu, komfortné ubytovanie, moderné konferenčné priestory a perfektnú kuchyňu.

Ponúka kariéru s možnosťou profesionálneho rastu.

Staňte sa aj vy súčasťou hotela, ktorého reštaurácia ponúka hosťom nezabudnuteľný zážitok a kulinárske špeciality.

Je to jedinečný hotelový produkt, ktorý svojou originalitou vytvára miesto na stretnutie a zábavu.

Kontakt

Anastasiya Datsyshyna

Adresa

Bratislava, Slovensko