ponuka je uzatvorená
Platený absolventský program - špecialista pre konanie v investičnej výstavbe @ SPP - distribúcia, a.s.

Ponuka práce: Platený absolventský program - špecialista pre konanie v investičnej výstavbe

Miesto
Bratislava
Typ pracovného pomeru
plný úväzok
Nástup
ihneď
Ponúkaný plat
1 350 - 1 850 EUR / mesiac

Začni svoju kariéru s nami - v energetike!

V SPP-distribúcia hľadáme absolventa, ktorý sa chce učiť a napredovať, pričom nevyžadujeme žiadne predchádzajúce pracovné skúsenosti, pretože všetko sa naučíš u nás!

Pošli nám svoj životopis ešte dnes a staň sa súčasťou našej silnej a stabilnej spoločnosti!

O Graduate programe:

Počas prvého roka absolvuješ rotácie po všetkých sekciách spoločnosti, spoznáš naše procesy a kolegov z rôznych oddelení. Zúčastníš sa 3 školení na rozvoj osobnostných zručností a postupne sa pod vedením skúsenejšieho kolegu zaučíš do agendy špecialistu pre konanie v investičnej výstavbe.

Náplň práce:

Po úspešnom zaškolení bude tvojou hlavnou náplňou:

1. Metodické usmerňovanie projektantov:

Budeš koordinovať a usmerňovať postup projektantov v súvislosti s investičnou výstavbou, vrátane územného a stavebného konania.

2. Správne konanie:

Budeš zodpovedný za správnosť a včasnosť podaní v rámci správnych konaní, ako aj za podávanie opravných prostriedkov a rokovanie s príslušnými úradmi.

3. Rokovanie a zastupovanie:

Budeš rokovať s orgánmi miestnej samosprávy a zastupovať spoločnosť pred štátnymi a miestnymi orgánmi.

4. Majetkovo-právna agenda:

Zabezpečíš zmluvné vzťahy medzi stavebníkom a vlastníkmi pozemkov dotknutých investičnou výstavbou.

Zručnosti a kvalifikácia

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské II. stupňa
Iné požiadavky

Požadované zručnosti a kvalifikácie:

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

v oblasti práva, ekonómie alebo techniky.

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • Záujem o rozvoj v oblasti vedenia správnych konaní a zastupovania pred správnym orgánom.
  • Výhodou je základná znalosť v oblastiach stavebného práva, vecného práva k nehnuteľnostiam a majetkovo-právneho vysporiadania.
  • Asertivita, dobré vyjednávacie a prezentačné schopnosti.

Vítané

Benefity

Ako silná a stabilná spoločnosť poskytujeme našim zamestnancom množstvo benefitov:

Work-life balance

  • Pracovná doba od pondelka do piatka.

  • Flexibilný pracovný čas.
  • Priepustka štyri hodiny mesačne na vybavenie súkromných a rodinných záležitostí
  • 2 dni Home Office do mesiaca (zamestnanci v administratíve) / štart z domu (zamestnanci v teréne)
  • 5 dní voľna navyše

Finančné benefity

  • Príspevok 500 € na podporu bývania, dovolenky s rodinnými príslušníkmi, podpora aktivít detí zamestnancov, školné pre nezaopatrené deti v školských a predškolských zariadeniach, zdravotný úkon/zdravotná pomôcka/očkovanie ...
  • Ročná odmena (13. plat)
  • Príspevok spoločnosti na dôchodkové sporenie (3. pilier)
  • Odmeny pri pracovných jubileách a odchodné pri odchode na dôchodok
  • Príspevok pri narodení dieťaťa zamestnanca 250 €
  • Odmena za odporučenie kandidáta 300 €
  • Finančný príspevok na stravu
  • Raz ročne nadštandardná zdravotná prehliadka
  • Očkovanie proti kliešťovej encefalitíde pre vytipované pozície
  • Multisport karta
  • Vitamínový balíček
  • Príspevok na športové aktivity
  • Firemné akcie pre zamestnancov a ich rodinných príslušníkov (Športový deň, Vianočný večierok)
  • Darčeky pre zamestnancov a rodinných príslušníkov (MDŽ, Mikulášske darčeky, Vianočné darčeky)
  • Parkovacie miesto v mieste práce

Zvyšovanie kvalifikácie

  • Získanie odborných oprávnení/ osvedčení na náklady zamestnávateľa
  • Rozvojové programy pre zamestnancov
  • Zvyšovanie kvalifikácie
  • Pravidelné teambuildingy a školenia

Poď do toho a pošli nám svoj životopis! Tešíme sa na stretnutie s tebou na osobnom pohovore, kde ti priblížime našu spoločnosť a absolventský program.

1 350* - 1 850 EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

od 1350 € + variabilná zložka 25% + ďalšie benefity. Priemerná mesačná mzda cca 1850 na prvý rok.

SPP - distribúcia, a.s.

Pracovné prostredie a firemná kultúra

Sme najväčší prevádzkovateľ plynárenskej distribučnej siete v SR. Zabezpečujeme distribúciu zemného plynu všetkým dodávateľom pre viac ako 1,5 milión odberateľov. Vlastníme a prevádzkujeme viac než 33 tisíc kilometrov plynovodov. Vďaka tomu sme druhou najhustejšou plynárenskou sieťou v Európe.

Monitorujeme a dispečersky pre vás riadime plynárenskú distribučnú sieť 24 hodín denne a 7 dní v týždni. Naším cieľom je bezpečná, spoľahlivá a efektívna distribúcia zemného plynu. Pripájame k plynu pohodlne a rýchlo rodinné domy, podnikateľov i developerské projekty.

Zabezpečujeme meranie a odpočty spotreby plynu pre všetkých dodávateľov plynu na Slovensku. Zabezpečujeme tiež predaj distribučných kapacít, rozvoj, prevádzku a údržbu plynárenských sietí, ako aj vyvažovanie siete a jej nepretržitý monitoring a dispečing.

Sme tiež prvým a jediným prevádzkovateľom Registra obnoviteľných plynov, prostredníctvom ktorého zabezpečujeme vydávanie, prevod a uplatnenie záruk pôvodu obnoviteľných plynov.

Našou víziou je čo najväčšia implementácia obnoviteľných plynov ako sú biometán a vodík. Sme Sieť zelenej budúcnosti.

Kontakt

Miriam Backová Bellová

Adresa

Bratislava, Slovensko