Řidič/ka – sk. C – náborový příspěvek 20 000 Kč @ METRO Cash & Carry SR s. r. o.

Nabídka práce: Řidič/ka – sk. C – náborový příspěvek 20 000 Kč

Místo
České Budějovice
Typ pracovního poměru
Nástup
dohodou
Nabízený plat
39 600 CZK / měsíc

Náplň práce

Co u nás budeš dělat:

• Nakládat, rozvážet a vykládat zboží pro zákazníky.
• Přijímat platby od zákazníků.
• Spolupracovat s ostatními kolegy na prodejně.
• Budovat dlouhodobé vztahy se zákazníkem.

Co od tebe očekáváme:

• ŘP sk. C.
• Profesní průkaz.
• Ochotu pracovat v jednosměnném provozu (PO–PÁ).
• Praxe v řízení nákladních automobilů nad 3.5 tuny.
• Karta řidiče do digitálního tachografu.
• Psycho testy (výhodou ne podmínkou).
• Pojistka odpovědnosti za škodu.
• Dochvilnost a spolehlivost, zákazník s námi počítá.
• Umíš si poradit s neobvyklou situací.

Proč pracovat u nás:

• Peníze máš každý měsíc do sedmého pracovního dne na účtu.
• Dáme ti pracovní smlouvu na dobu neurčitou.
• Dostaneš náborový příspěvek ve výši 20 000 Kč.
• Všichni máme 5 týdnů dovolené.
• Dostaneš až 5 nákupních MAKRO karet pro tebe a tvoje blízké.
• Poskytujeme i slevu na pohonné hmoty.
• Naši zaměstnanci mají možnost mít zvýhodněné tarify u mobilního operátora.
• Příspěvek na stravné za každou odpracovanou směnu.
• Po zkušební době příspěvek do kafeterie 800 Kč měsíčně.
• 10 % sleva na nákupy v MAKRO.
• Možnost příspěvku na penzijní připojištění.
• Podporujeme dárce krve.
• Baví tě sport? Můžeme ti zařídit multisport kartu nejen pro tebe.
• Pravidelně tě budeme školit.
• Potěší tě hezké, čisté a moderní prostředí a k tomu skvělý kolektiv!

Zaujali jsme tě? Tak nám pošli svůj životopis!

Dovednosti a kvalifikace

Požadované
Minimální vzdělání
Střední vzdělání bez maturity
Vítané

Benefity

• Bonusy/prémie
• Sleva na firemní výrobky/služby
• Příspěvek na penzijní/životní připojištění
• Stravenky/příspěvek na stravování
• Dovolená 5 týdnů
• Vzdělávací kurzy, školení
• Kafetérie
• Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
• Firemní akce
• Pracovní oblečení

Mzda

39 600* CZK / měsíc
*základní složka mzdy

Pracovní prostředí a firemní kultura

METRO Cash & Carry je medzinárodná značka kvality. Pracujeme spoločne na úspechu našich zákazníkov. Sme im nablízku a chceme pochopiť ich podnikanie, aby sme im mohli ponúknuť to najlepšie riešenie/poskytnúť tie najlepšie služby. So zákazníkmi budujeme dlhodobé vzťahy, aby sme mohli poskytovať najlepšie služby pre ich podnikanie – kvalitné a rýchle doručenie.

Veríme v dlhodobú kvalitu našich služieb a pozitívne ovplyvňujeme prostredie okolo nás. Konáme zodpovedne a s rozvahou, aby dopady nášho podnikania mali pozitívny a dlhodobý efekt na spoločnosť, životné prostredie a naše podnikanie.

Sme veľký tím ľudí, ktorí tvoria zázemie silnej značky. Rozumieme dobrému jedlu a pitiu a vieme čo je kulinársky zážitok. Potrpíme si na čerstvosti a kvalite nášho sortimentu, ktorí tvoria naši profesionáli.

Sme jednoducho METRO :-)

Kontakt

Regina Mahútová

Adresa

České Budějovice, Česko