UX/UI Designer v Tatra banke @ Tatra banka

Ponuka práce: UX/UI Designer v Tatra banke

Miesto
Košice
Nástup
dohodou
Ponúkaný plat
1 500 EUR / mesiac

Náplň práce

• Do UX tímu Tatra banky, ktorý stojí za dizajnom najoceňovanejšej a najlepšie hodnotenej mobilnej bankovej aplikácie na Slovenskom trhu hľadáme dizajnéra, ktorý dokáže samostatne pracovať na zadaniach podľa špecifikácií a dát a je tiež tímový hráč, ktorý podporí našu misiu vytvárať konzistentný a unikátny používateľsky zážitok bez ohľadu na to, cez aký digitálny kanál klient komunikuje s bankou. Náš UX/UI tím spravuje dizajn digitálnych nástrojov značiek Tatra banka a.s. a tiež Raiffeisen banka Slovensko.  Naším cieľom je posúvať limity digitálneho bankovníctva a vytvárať jedinečné digitálne prostredie, ktoré klientom umožní spravovať svoje financie rýchlo, jednoducho a bezpečne odkiaľkoľvek.   UX/UI oddelenie Tatra banky sídli v Košiciach v priestoroch Kasární Kulturpark.
• Budete mať prístup k najmodernejším dizajnérskym nástrojom, technológiám na zber dát a používateľské testovanie a spolupracovať s tímom skúsených dizajnérov s medzinárodnými skúsenosťami. Počas práce ponúkame nadštandardné možnosti vzdelávania a spoluprácu so zaujímavými dodávateľmi na celosvetovej úrovni.
• Na tejto pozícii bude vašou úlohou:
• na základe detailného poznania správania sa klientov navrhovať a dizajnovať inovatívne riešenia s dôrazom na používateľský zážitok a tiež podporiť dosahovanie obchodných cieľov banky,
• príprava dizajnových prototypov v spolupráci s produktovým a vývojovým tímom a ich následná analýza a vyhodnocovanie a prípadná optimalizácia,
• aktívna spolupráca s programátormi pred a počas vývoja digitálnych nástrojov,
• spolupráca s research a customer experience tímom na tvorbe hypotéz a customer journeys, ich testovaní na klientoch,
• tvorba a údržba komplexného design systému na základe atomic desgin princípov pre jednotlivé platformy.

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa
Počet rokov praxe
1
Iné požiadavky

• minimálne 1 rok praxe na pozícii súvisiacej s UX/UI dizajnom
• pokročilá znalosť nástrojov pre tvorbu UX/UI dizajnu, vizuálne cítenie a dobrá znalosť používateľskej logiky digitálnych nástrojov (mobilných a webových aplikácií a webových stránok).

Vítané

Benefity

• príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej banky
• zmluva na dobu neurčitú
• možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
• atraktívne kariérne príležitosti
• kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
• práca so skúsenými lídrami
• zvýhodnenia na produktoch Tatra banky Účet pre modrú planétu TB, úvery, zmenárenské služby
• motivačné ohodnotenie
• Dni Zdravia
• bezplatná psychologická podpora 24/7
• príspevok na DDS

1 500* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Minimálna nástupná mzda pre kandidáta so skúsenosťou na pozícií začína na úrovni 1500 € brutto pri plnom úväzku. Jej výška je však predmetom dohody počas výberového konania a závisí od skúseností kandidáta.

Tatra banka je univerzálna banka

Tatra banka má po celom Slovensku takmer 4 000 zamestnancov a viac ako 200 obchodných miest, ako aj veľké call centrum, rôzne dcérske spoločnosti a centrálu.

Nájdeš v nej IT-čkárov, obchodníkov, marketérov, právnikov a analytikov – skrátka rôznych ľudí, ktorí sa venujú rôznorodej práci vo všetkých možných odboroch.

Spolu obsluhujú všetky klientske segmenty, ktoré ti napadnú. Rôzni ľudia majú rôzny životný štýl, a teda aj rôzne bankové potreby. Niektorí milujú technológie a inovácie, iní osobný kontakt v pobočke a od banky nechcú nič zložité.

Tatra banka sa však stará rovnako tak o živnostníkov, malé, stredné aj najväčšie firmy, ako aj o národné či medzinárodné inštitúcie.

Multibrand v Tatra banke má svoj príbeh

Ten príbeh je vlastne celkom jednoduchý. Tatra banka vznikla ako prvá súkromná banka na Slovensku a teraz je súčasťou najsilnejšej rakúskej bankovej skupiny Raiffeisen Bank International Group.

Uspokojili sme sa? Nie. Naopak, v roku 2011 sme prijali výzvu a rozhodli sme sa stať ešte silnejšou bankou v segmente mass retail. Klient, ktorého sme sa rozhodli osloviť, však od banky neočakáva inovácie ani technologické novinky. Aspoň nie primárne: očakáva prehľadné a jednoduché produkty s jasnými podmienkami.

To všetko znamená, že v Tatra banka Group máš veľkú výhodu: môžeš si vybrať nielen druh práce, ale aj to, akých klientov chceš obsluhovať.

Tatra banka a Raiffeisen banka majú podľa prieskumov najspokojnejších klientov na celom slovenskom bankovom trhu.

Kontakt

Eva Antošovská

Adresa

Košice, Slovensko