nabídka je uzavřena
Generali Česká hledá obchodní talenty! Máte chuť podnikat s jistotou? @ Generali Poisťovňa | Generali Česká pojišťovna

Nabídka práce: Generali Česká hledá obchodní talenty! Máte chuť podnikat s jistotou?

Místo
Frýdek-Místek
Typ pracovního poměru
full-time, zkrácený úvazek
Nástup
dohodou
Nabízený plat

Náplň práce

Pozice, kde se vaše podnikavost setkává s jistotou silného jména. Jsme tým Generali České a hledáme průkopníky, kteří mají drive, ambice a schopnost proměnit komunikaci ve skvělé výsledky.

Máte?

• Chuť vydělávat: Vaše snaha se rovná Vaší odměně.
• Podnikatelský duch: Užíváte si svobodu a přitom rádi vidíte výsledky své proaktivní práce.
• Cílevědomost: Stanovujete si jasné cíle a nebojíte se za nimi jít.
• Komunikační dovednosti: Rádi mluvíte s lidmi a dokážete vybudovat trvalé vztahy.

Dostanete:

• Ke standardním provizím nabízíme odměnu za výkon až 715.000 Kč za 2 roky.
• Flexibilitu pro vaše priority: U nás si určujete, kdy a kde budete pracovat, jestli vám je bližší online nebo offline svět.
• Podporu na cestě k úspěchu: Kanceláře, školení, mentorství – vše pro Váš profesní růst.
• Stabilitu renomované firmy: Přidejte se k nám a těšte se z jistoty, kterou GČP nabízí.

Co pro to udělat?

• Být aktivní: ukažte nám Váš chtíč podnikat a dosahovat výsledků.
• Otevřenost a čistý start: Vzájemná důvěra je pro nás klíčová, a proto očekáváme čistý trestní rejstřík.
• Chuť se setkat: Řekněte nám o svých ambicích při neformálním pohovoru.

Přijďte se podívat do Generali České pojišťovny a staňte se součástí týmu, kde každý má šanci stát se legendou. Jsme tady pro ty, kteří hledají více než jen práci.

Tuto pozici obsazujeme pro Generali Česká Distribuce, která je dceřinou společností Generali Česká pojišťovna.

Těšíme se na Vás.

Dovednosti a kvalifikace

Požadované
Minimální vzdělání
Střední vzdělání s maturitou
Vítané

Benefity

• Provize z prodeje
• Sleva na firemní výrobky/služby
• Flexibilní začátek/konec pracovní doby
• Vzdělávací kurzy, školení
• Zvýhodněné půjčky zaměstnancům
• Možnost občasné práce z domova
• Firemní akce
• Individuální rozvržení pracovní doby
• Možnost si napracovat hodiny
• Možnost delšího neplaceného volna
• Vlastní organizace náplně práce
• Účast na zahraničních konferencích

Pracovní prostředí a firemní kultura

Poisťovňa, ktorá je celoživotným partnerom!

V roku 2021 prišlo ku spojeniu Generali Českej Poisťovne a Generali Poisťovne na Slovensku. Toto spojenie prináša množstvo výhod a možností ďalšieho rozvoja obchodných aktivít. Spoločné fungovanie umožňuje čerpať z dlhodobej tradície na trhu a zároveň si zachovať inovatívny spôsob myslenia a perspektívne rastúcu poisťovňu. Vďaka tomu môžeme naplniť dlhodobý cieľ stať sa celoživotným partnerom pre našich  klientov.

Stabilita a veľkosť spoločnosti zaručuje, že za všetkých okolností dokáže dodržať svoje záväzky, rovnako ako prinášať zásadné technologické inovácie taktiež rýchle a profesionálne služby. Kladieme veľký dôraz na ľudský prístup a rýchle profesionálne služby. Preto do nás vkladá dôveru milióny klientov. Generali podporuje rôzne aktivity. Každý sa môže stať ambasádorom a podieľať sa na zaujímavých projektoch v tejto oblasti.

KOHO HĽADÁME?

Hoci sme poisťovňa, u nás v Generali si na svoje príde v podstate každý. Umožňujeme uplatnenie vo všetkých možných odboroch ako sú: likvidácia, call centrum, IT alebo napríklad risk management. Taktiež je tu veľa možností v analytickom a finančnom oddelení, v marketingu a komunikácii alebo napríklad na HR. Nie je dôležité, či má uchádzač dva mesiace praxe, alebo dvadsať rokov. Rozhodujúci je pozitívny prístup a chuť učiť sa nové veci.

ČO JE DOBRE VEDIEŤ?

Aj keď sa s kolegami radi stretávame osobne, naučili sme sa plne fungovať v online prostredí a home office nám nerobí problém. Vďaka flexibilnému pracovnému času si dokážeme naplánovať prácu tak, aby mali dostatok priestoru na šport alebo zábavu.

V Generali dbáme o fyzické a psychické zdravie zamestnancov. Súčasná doba je náročná a kladie pred nás veľa výziev. Preto ponúkame svojim zamestnancom možnosť využiť konzultácie s psychológom. A nezabúdame ani na aktívny odpočinok a regeneráciu. Ponúkame pestrú škálu športových výhod, ako je Multisport karta, na ktorú prispievame. V letných mesiacoch organizujeme športové hry, skupinové športy, turistické alebo cyklo výlety. Taktiež je možné vybrať si z kultúrnych aktivít, masáží alebo pobytov.

V Generali podporujeme diverzitu a chceme, aby sa zamestnanci cítili byť súčasťou firemnej kultúry. Vďaka medzinárodnému zázemiu skupiny Generali majú zamestnanci možnosť podieľať sa na veľkých projektoch a komunikovať s kolegami z rôznych kútov sveta. V rámci medzinárodnej mobility je možné zúčastniť sa stáže v zahraničí a pozrieť sa, ako spolupracujú kolegovia v iných krajinách.

Chceš byť našou súčasťou? Hľadáme ľudí ako sme my :)

Tak neváhaj a pridaj sa k nám!

Kontakt

Monika Fojtíková

Adresa

náměstí Svobody 27/, Frýdek-Místek, Česko