ponuka je uzatvorená
Obchodný manažér v oblasti financií @ Branislav Vincúr

Ponuka práce: Obchodný manažér v oblasti financií

Typ pracovného pomeru
dohoda, stáž, živnosť
Nástup
ihneď
Ponúkaný plat
1 300 - 2 500 EUR / mesiac

Náplň práce

Nebaví Ťa pracovať od deviatej do piatej, päť dní v týždni?
Nechceš čakať pol roka, kým Ťa v práci povýšia?
Zdá sa Ti tvoj súčasný plat ako dobrý vtip a možnosť zvýšenia je v nedohľadne?
Bavia ťa financie a práca s ľuďmi, no nemáš sa kde realizovať?
Ak si sa v tom našiel/našla, tak si presne ten človek, ktorého hľadáme :)

Požiadavky

A koho hľadáme?
Ambicióznych ľudí, ktorí sa neboja vziať život do vlastných rúk a láka ich

  • kariérny rast bez obmedzení
  • nadštandardné platové podmienky, ktoré majú možnosť ovplyvniť vlastným nasadením a šikovnosťou
  • flexibilný pracovný čas, ktorý si sami naplánujú
  • možnosť práce online

Benefity

A to stále nie je všetko;)
Keď sa rozhodneš stať súčasťou našej firmy, dostaneš

  • ucelený koncept vzdelávania a osobného rozvoja, ktorý Ťa odborne pripraví
  • vyškoleného osobného kouča, ktorý Ťa povedie
  • know-how medzinárodne pôsobiacej firmy, ktorá vie, ako byť úspešný
  • finančné benefity, ktoré Ťa budú motivovať do ďalšej práce

Pracovať môžeš na živnosť alebo na dohodu a nastúpiť môžeš ihneď.
Ak cítiš, že toto je príležitosť, na ktorú si čakal/a, neváhaj a kontaktuj nás pre viac info.

1 300* - 2 500 EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

po zaškolení nadštandardné platové podmienky - možnosť ovplyvniť si príjem vlastným nasadením, šikovnosťou, prístupom a tak si zaistiť rýchly garantovaný kariérny postup.

Branislav Vincúr

Materská spoločnosť OVB vznikla v roku 1970 v nemeckom Kolíne. Odvtedy sa vypracovala na jednu z popredných spoločností v oblasti finančného sprostredkovania v Európe. Slovenská centrála OVB pôsobí v Bratislave od roku 1993. Jej úsilie sa sústreďuje na dlhodobé, komplexné finančné sprostredkovanie so zameraním na klientov.

Prvotriedne finančné riešenia, šité na mieru individuálnym potrebám klientov, poskytujeme vďaka spolupráci s viac ako 30 produktovými partnermi na Slovensku.

Naše služby vychádzajú z odbornej analýzy finančnej situácie našich klientov. Pri osobnom rozhovore sa každého z nich pýtame na jeho konkrétne ciele a túžby, z ktorých odvíjame individuálne finančné riešenia.

Úvodným rozhovorom to však nekončí. Naši odborníci vďaka pravidelným analýzam počas dlhodobej spolupráce prispôsobujú finančné riešenia aktuálnej životnej situácii klientov. Individuálne finančné plány tak naozaj zodpovedajú potrebám a cieľom každého klienta. Našou víziou je vybudovať na území celého Slovenska sieť obchodných zastúpení, v ktorých by naši klienti našli komplexný servis v oblasti finančných služieb. Jednoduchý koncept pod názvom Allfinanz - všetky financie pod jednou strechou. Klientom tak chceme prinášať úsporu času a samozrejme aj peňazí.

Prečo si vybrať spoluprácu práve s nami?

  • s jedinečným modelom zapracovania, vzdelávaním a osobnostným rozvojom vieme zabezpečiť Váš rast,
  • tím manažérov a lídrov na trhu Vám odovzdá svoje know-how na dosiahnutie vašich cieľov,
  • klientom ponúkame kvalitné služby v oblasti finančného trhu, zabezpečujeme elitné finančné plánovanie vďaka profesijnému titulu EFA, ktorý vlastní len 17 ľudí na Slovensku,
  • aj Vy môžete patriť medzi mladý dynamický kolektív, ktorý si zakladá na dobrých vzťahoch, odbornosti, profesionalite, lojalite a tímovosti,

Miesta práce