ponuka je uzatvorená
Inžinier kvality pre styk s dodávateľmi (SQM) (Ref. č.: REF29546A) @ Continental Automotive Systems Slovakia s.r.o.

Ponuka práce: Inžinier kvality pre styk s dodávateľmi (SQM) (Ref. č.: REF29546A)

Miesto
Zvolen
Typ pracovného pomeru
plný úväzok
Nástup
dohodou
Ponúkaný plat
1 708 EUR / mesiac

Náplň práce

Sledovanie a schvaľovanie procesov u dodávateľov odliatkov (v zahraničí), zabezpečenie implementácie nápravných opatrení (akčných plánov, 8D, APQP...) v prípade neplnenia stanovených KPI;
Vykonávanie procesných, produktových a kapacitných auditov u dodávateľov odliatkov, rozvoj v sériovej výrobe;
Riešenie dodávateľských reklamácií, koordinácia triediacich aktivitách;
Vykonávanie analýz chybovosti IRR;
Prevencia vzniku chýb u dodávateľa (APQP, PPAP, lessons learned).

Zručnosti a kvalifikácia

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie
Iné požiadavky
  • počet rokov praxe v odvetví Zabezpečovanie kvality - 1 rok

Prax a skúsenosti v oblasti zabezpečovania kvality v automobilovom priemysle;
Znalosti kvalitatívnych štandardov VDA 6.3, TS 16949 - auditórske kvalifikačné skúšky výhodou;
Čítanie výkresovej dokumentácie;
Aktívne používanie elektronických nástrojov (SAP, Supply ON, Office 365,..);
Asertívne vystupovanie, komplexné riešenie zadaných úloh, dávanie kvalitnej a včasnej spätnej väzby.

Vítané

Benefity

Príspevok na DDS vo výške 2 % zo zúčtovanej mzdy;
Penzijný program s mesačným príspevkom 2,5 – 6,5 % zo zúčtovanej mzdy;
Dovolenkový a vianočný príspevok;
Náborový bonus;
Finančné príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa a pod.;
Stravovanie priamo v závode – menu len za 1,02 €;
Bonusová dovolenka nad rámec Zákonníka práce;
Firemné eventy a dobrovoľnícke aktivity;
Relaxačné aktivity v lokácii závodu;
Firemný športový klub Continental Sport Club Zvolen;
Životné a úrazové poistenie;
Kariérny rozvoj a vzdelávanie šité na mieru;
Mentoring program;
Bezplatné psychologické poradenstvo;
Moderné pracovné prostredie s ergonomickým vybavením;
Bezproblémové parkovanie v areáli závodu.

1 708* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

Od 1708 € brutto - záleží od schopností, skúseností a zručností uchádzača.

Pracovné prostredie a firemná kultúra

Spoločnosť Continental vyvíja technológie a služby, ktoré určujú trendy, pre udržateľnú a prepojenú mobilitu ľudí a ich tovarov. Technologická spoločnosť založená v roku 1871 ponúka bezpečné, efektívne, inteligentné a cenovo dostupné riešenia pre vozidlá, stroje, dopravu a prepravu. Spoločnosť Continental dosiahla v roku 2018 obrat v hodnote 44,4 miliardy eur a aktuálne zamestnáva viac ako 193 000 zamestnancov v 60 krajinách a trhoch.

Kontakt

Katarína Adamčiaková

Adresa

Cesta ku Continentalu , Zvolen, Slovensko