Letná brigáda pre študentov - práca v potravinovej výrobe @ HYZA a.s.

Ponuka práce: Letná brigáda pre študentov - práca v potravinovej výrobe

Miesto
Topoľčany
Typ pracovného pomeru
dohoda
Nástup
ihneď
Ponúkaný plat
4,70 EUR / hodina

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V rámci výroby sú rôzne pracovné pozície:
- finalizácia produktov (balenie, zakladanie celej a delenej hydiny)
- kontrola a označovanie zabalených výrobkov

Požadované
Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Iné požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vítané

Benefity

Zamestnanecké výhody, benefity

- práca v stabilnej spoločnosti
- teplá strava
- po odpracovaní celého mesiaca bonus 50 Eur

4,70* EUR / hodina
*základná zložka mzdy

Po odpracovaní celého mesiaca bonus 50 Eur

HYZA a.s.

Akciová spoločnosť HYZA vznikla 01.07.2007 ako nástupnícka organizácia troch samostatných závodov: THP (bývalý Topoľčiansky hydinársky podnik), HYZA a.s. Žilina a HYDINA a.s. Cífer, ktorých vlastníkom bol Agrofert Holding a.s. Hlavným zámerom fúzie bola centralizácia strategických rozhodnutí a právomocí do jedného sídla, ktorým sa stali Topoľčany, zníženie fixných nákladov a pokračovanie v produkcii vysoko kvalitných produktov. Spoločnosť HYZA a.s. zamestnáva v súčasnosti vo svojich prevádzkach viac ako 1000 zamestnancov.

Spoločnosť HYZA a.s. vznikla 01.07.2007 ako nástupnícka spoločnosť pri fúzii spoločností HYZA a.s. Žilina, THP a.s. Topoľčany a Hydina a.s. Cífer.Súčasne so zlúčením došlo k zmene obchodného mena na HYZA a.s. a sídla spoločnosti, ktorým sa stali Topoľčany.V súčasnosti je HYZA a.s. je jeden z najvýznamnejších zamestnávateľov v regióne horného Ponitria.

Priemerný stav predstavuje približne 1 tisíc zamestnancov v hlavnom pracovnom pomere. Základným zameraním výrobného programu je spracovanie hydiny a výroba hydinových mäsových výrobkov. HYZA a.s. sa v súčasnosti profiluje ako stabilný zamestnávateľ s perspektívou výrazného profesného a kariérneho rastu pre svojich zamestnancov.

Kontakt

Svetlana Cibulová

Adresa

Topoľčany, Slovensko