Skladník/čka Prešov @ TESCO STORES SR, a.s.

Ponuka práce: Skladník/čka Prešov

Miesto
Petrovany
Nástup
dohodou
Ponúkaný plat
1 030 - 1 185 EUR / mesiac

Náplň práce

Zabezpečuje a zodpovedá za plynulé a presné rozmiestnenie tovaru v sklade a jeho vyskladnení v súlade so schválenými procedúrami spoločnosti. Pracovná činnosť je vykonávaná aj s manipulačnou technikou ako sú vozíky, scannery. Zabezpečuje správne naloženie paliet do návesu.

Práca je v trojzmennej prevádzke (ranná, poobedná a nočná zmena)

Požadované
Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Iné požiadavky

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Oprávnenie na vysokozdvižný vozík je výhodou, prípadne zabezpečíme školenie.

Vítané

Benefity

  • S 15% zamestnaneckou zľavou ušetríte až 1100€ ročne na nákupoch v Tescu

  • Vianočný bonus v hodnote do 120 EUR

Rodina :

  • Benefity zamerané na podporu rodiny - dorovnanie materskej dávky do výšky čistej mzdy a ďalšie

  • Pracovné voľno navyše pri významných životných udalostiach - svadba, sťahovanie, sprevádzanie prváčika v prvý školský deň, atď.

  • Príspevok 50 € pri narodení dieťaťa

  • Príspevok 50 € na svadbu

Zdravie :

  • Linka pomoci - bezplatné poradenstvo zo psychologického, právneho, finančného hľadiska alebo z oblasti zdravej výživy

  • Multisport karta s príspevkom zamestnávateľa

  • Well Being program - vitamínové balíčky, pravidelné webináre, ovocné stredy

  • Stravovanie v jedálni (teplá strava)

Lojalita :

  • 25 dní dovolenky pre všetkých bez ohľadu na vek

  • Doplnkové dôchodkové poistenie - príspevok do 3.piliera

  • Finančná odmena pri pracovnom výročí až do výšky 530

  • Odmena za odporučenie kandidáta v hodnote 220€

  • Firemné aktivity -grilovačky, športové hry atď.

  • Priestor pre kariérny rast a rozvoj

  • Možnosť absolvovať kariérne voľno po 2 rokoch v našej spoločnosti

  • Pri 12 hodinových zmenách poskytujeme až dve stravné jednotky

1 030* - 1 185 EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

+ zákonné príplatky

O SPOLOČNOSTI

V Tescu je každý vítaný, preto neustále budujeme a vylepšujeme inkluzívne pracovné prostredie. Ako spoločnosť zamestnávajúca osoby s rôznym druhom znevýhodnenia sa zaväzujeme zaistiť inkluzívny a všetkým prístupný náborový proces. Uchádzačom umožňujeme zdieľať s nami prípadné zmysluplné opatrenia, ktoré by im mohli pomôcť a prácu v Tescu uľahčiť.
V našich prevádzkach, distribučných centrách aj centrálnej kancelárii pracuje 74 % žien, 26 % mužov, 6 % kolegýň a kolegov so zdravotným znevýhodnením a 61 % kolegýň a kolegov, ktorí sa starajú o zverené osoby. Máme kolegyne a kolegov viac než 40 rôznych národností z 5 kontinentov. V našom najvyššom vedení spoločnosti môžete stretnúť kolegyne a kolegov 7 rôznych národností.
Tesco chce byť atraktívnym zamestnávateľom pre každého, bez ohľadu na vek, pohlavie, vierovyznanie či národnosť.
Viac o nás zistíte tu : https://corporate.tesco.sk/

Získané ocenenia:

  • Najzamestnávateľ 2023 - 2. miesto v kategórii Obchod a služby
  • Najdôveryhodnejšia značka 2023 - ocenenia v kategórii E-shopy s potravinami, Privátne značky
  • Roma Spirit 2022 - víťaz v kategórii Spoločnosť a zamestnávateľ
  • Via Bona Slovakia 2023 - ocenenie v kategórii Výnimočný zamestnávateľ
  • #LI-DNI

Kontakt

Sabína Szabadosová

Adresa

Petrovany, Slovensko