Finančný administrátor_ zástup počas MD/RD @ TESCO STORES SR, a.s.

Ponuka práce: Finančný administrátor_ zástup počas MD/RD

Miesto
Gáň
Typ pracovného pomeru
plný úväzok
Nástup
dohodou
Ponúkaný plat
1 250 EUR / mesiac

Náplň práce

AKÁ BUDE VAŠA PRÁCA U NÁS?

• pozná procesy a procedúry fakturácie
• riadi sa procesom spracovávania faktúr
• pozná proces objednávania, vytvára objednávky a formuláre, vždy podľa danej špecifikácie
• spracováva nákupné objednávky pre všetky oddelenia
• zabezpečuje podklady k periodickým /týždenným, mesačným/ finančným uzávierkam

Zručnosti a kvalifikácia

Požadované
Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Iné požiadavky

BEZ ČOHO SA NEZAOBÍDETE?

  • Baví vás pracovať s ľuďmi a ochota pomôcť vám nie je cudzia
  • Pracujete radi v tíme a je pre vás dôležitá priateľská atmosféra
  • Zaujíma Vás dynamické prostredie distribúcie

Vítané

Benefity

PREČO U NÁS BUDETE RADI PRACOVAŤ ?

  • Zamestnanecká Clubcard karta s 15% zľavou na všetky nákupy v Tesco

  • Exkluzívne zľavy pre kolegov počas Clubcard kampaní

  • Bezplatné právne, finančné a psychologické poradenstvo

  • Finančná odmena pri pracovnom výročí až do výšky 500€

  • Vianočný bonus na nákupy v Tesco do výšky 120€

  • Pracovné voľno navyše pri významných životných udalostiach (svadba, sťahovanie, sprevádzanie prváčika v prvý školský deň, atď.)

  • Multisport karta

  • Odmena za odporučenie kandidáta,

  • Darček pri narodení dieťaťa,

  • Firemné aktivity (Family day, športové hry atď.),

  • Príspevok a zľavy pre rodičov na nákup školských potrieb,

  • Program Buď fit na podporu zdravého životného štýly

  • Zľavy u vybraných partnerov v našich nájomných zónach

  • Priestor pre kariérny rast a rozvoj

  • Z vytýčených smerov zabezpečená autobusová doprava

1 250* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

zastupovanie počas MD/RD

Pracovné prostredie a firemná kultúra

Spoločnosť TESCO je jednou z najväčších maloobchodných spoločností, ktorá sa zameriava na predaj potravinového i nepotravinového sortimentu, prevádzkuje vlastný internetový obchod, čerpacie stanice, poskytuje služby v oblasti telekomunikácií a financií. Bola založená v roku 1924 Sirom Jackom Cohenom vo Veľkej Británii
Tesco vstúpilo na slovenský trh v roku 1996 a v súčasnosti prevádzkuje 153 obchodov, dve distribučné centrá a 18 čerpacích staníc.

So svojimi 9 000 zamestnancami je tretím najväčším súkromným zamestnávateľom na Slovensku.

Kontakt

Sabína Szabadosová

Adresa

Gáň, Slovensko