ponuka je uzatvorená
Hlavný majster výroby Enviral @ Envien Group

Ponuka práce: Hlavný majster výroby Enviral

Miesto
Leopoldov
Typ pracovného pomeru
plný úväzok
Nástup
ihneď
Ponúkaný plat
2 000 - 2 200 EUR / mesiac

Náplň práce

Máte radi dynamickú prácu? Dokážete viesť a riadiť tím ľudí? Chcete napredovať a naučiť sa niečo nové? Naša výroba je jedinečná a dáva Vám možnosť rozšíriť nielen Vaše znalosti, ale aj ekologické povedomie. Vašou hlavnou náplňou práce bude:

- zabezpečenie chodu výroby bioetanolu a krmív v zmysle plánu výroby,
- riadenie a vedenie tímu zamestnancov,
- plánovanie vzdelávania a školení zmenových pracovníkov – zvyšovanie kvalifikácie, zastupiteľnosť,
- spolupráca s personálnym oddelením pri výberovom konaní nových zamestnancov,
- kontrola a zabezpečenie predpísaných parametrov zápary, etanolu, kukuričného oleja a DDGS,
- vedenie príslušnej dokumentácie,
- kontrola evidencie výroby, surovín, produktov, chemikálií a energií,
- dodržiavanie technologickej a pracovnej disciplíny, ako aj zásad bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, protipožiarnej ochrany, hygieny a sanitácie,
- spoluúčasť na organizovaní a kontrole servisných prác, implementácia investičných akcií,
- príprava/kontrola/schvaľovanie objednávok, zmlúv, faktúr a príprava podkladov v zavedených systémoch,
- flexibilná pracovná doba.

Zručnosti a kvalifikácia

Požadované
Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Požadované zručnosti
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Iné požiadavky
vodičský preukaz sk. B

- skúsenosti z výrobnej spoločnosti – ideálne riadiaca funkcia
- proaktivita
- vedenie a motivácia ľudí
- organizácia a plánovanie práce

Vítané

Benefity

• v prípade vyhovujúcich hospodárskych výsledkov - 13- ty a 14- ty plat ako bonus,
• ročný príspevok na dochádzanie v závislosti od vzdialenosti do práce,
• príspevok k narodeniu dieťaťa, príspevok pri sobáši,
• finančná odmena pri pracovných jubileách,
• zľava v podnikových predajniach a u partnerov,
• príspevok do tretieho piliera (DDS) do výšky max. 30 eur mesačne.
• pravidelné zákonné, ale aj nepovinné rozvojové školenia,
• oslava medzinárodných dní – Deň žien, Deň detí a pod.

Firemné aktivity:
• jóga, tabata a iné pohybové aktivity počas celého leta priamo pred admin budovou
• Športový deň pre zamestnancov, Family day, Vianočný večierok
• Frozen day (príjemné osvieženie počas letných dní), Zdravé raňajky
• vitamínové balíčky
• teambuildingy v rôznych kútoch Slovenska
• pravidelné súťaže v rámci spoločností
• firemná knižnica / knižný box
• automaty s hotovým jedlom

2 000* - 2 200 EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

- mzda sa skladá z fixnej a pohyblivej zložky
- možnosť príplatkov
- finálna výška mzdy bude závislá od seniority kandidáta

Pracovné prostredie a firemná kultúra

Sme súčasťou skupiny ENVIEN GROUP a zaoberáme sa výrobou biopalív a bioplynu, súbežne s produkciou plnohodnotných kŕmnych surovín pre hospodárske zvieratá. Zakladáme si na udržateľných a efektívnych riešeniach vo všetkých sférach nášho pôsobenia. Našimi výrobkami výrazne prispievame k dekarbonizácii dopravy a proteínovej sebestačnosti Slovenska. Cieľom našej práce je prinášať inovácie v spracovávaní čo najväčšieho množstva pokročilých surovín na účely obnoviteľnej energie do dopravy.

Doplňujúce informácie

Veríme, že výberové konanie nepotrvá dlho a ak ste pre nás vhodným kandidátom, budeme Vás v čo najkratšom čase kontaktovať telefonicky.

Kontakt

Lenka Dragúňová

Adresa

Leopoldov, Slovensko