cover

  Prihlasovanie bolo ukončené.

0
dní
- 0
hod
: 0
min
: 0
sek

Marcové HR raňajky

Šťastie v práci očami 1800 Slovákov

Patrik Pauko
People Elements


    Kúpiť vstupenku

10. marca 2020, 8:30 - 11:30


HubHub Twin City C
Mlynské Nivy 16, Bratislava

Patrik Pauko

Téma: Šťastie v práci očami 1800 Slovákov


Keď sa dostanete do stavu, že už nevládzete, všetci vám lezú na nervy a nezodvihnete telefón kamarátom, ani obľúbeným klientom, je to signál, že ste tesne pred ...
...pred štúdium rôznych výskumov a štúdií, ktoré hovoria o tom, ako si upratovať vo svojom živote, čo robiť, aby ste sa cítili v živote spokojný a šťastný.
Áno, moja osobná kríza ma priviedla k tomu, aby som sa začal venovať psychológii šťastia. To bol jeden z impulzov, aby som bol iniciátorom Experimentu šťastia na Slovensku. Zúčastnilo sa ho vyše 1800 ľudí a priniesol dôkazy o tom, ako možno a čo ovplyvňuje prežívanie osobnej pohody, šťastia v našich zemepisných šírkach.

Patrik viac ako 20 rokov tvorí a implementuje vzdelávacie a poradenské projekty. Jeho prístup pozná vyše 180 firiem pôsobiacich v rôznych oblastiach biznisu. 4/5 klientov opakovane vyhľadávajú jeho služby alebo služby spoločnosti People Elements, ktorú založil v roku 2008.

O špeciálne diéty sa stará foodblogerka Karotka, ktorej ďakujeme. Ak vám jej bezlepkovo-bezlaktózová bábovka chutila, môžete si ju upiecť podľa jej receptu: https://karotka.sk/bezlepkovy-bananovy-chlieb/

Karotka