ponuka je uzatvorená
Produktový manažér – depozitné produkty @ Tatra banka

Ponuka práce: Produktový manažér – depozitné produkty

Miesto
Bratislava
Nástup
dohodou
Ponúkaný plat
2 500 EUR / mesiac

Náplň práce

• Chceš pracovať pre najinovatívnejšiu digitálnu banku na celom svete?
• Máš záujem posúvať svoje hranice ako aj hranice celého bankovníctva?  Čítaj ďalej a ak sa nájdeš v popise nižšie, budeme veľmi radi, ak sa nám ozveš.
• Hľadáme do tímu šikovného produktového manažéra, so záujmom fungovať v modernej agilnej štruktúre a so silnou orientáciou na inovácie a digitalizáciu.
• Si kreatívny typ, dobre rozumieš potrebám klienta a predajcov? Nechýba ti nadhľad, máš skúsenosti s vývojom produktov v dynamickom prostredí a si doma v technických veciach? Ak sa chceš ďalej rozvíjať a si pripravený rýchlo sa učiť nové veci, potom máme pre teba pozíciu produktového manažéra, ktorého úlohou je:
• zlepšovanie funkcionalít zverených produktov a služieb
• tvorba stratégie produktov a jej následné prezentovanie
• tvorba predajných aktivít a kampaní, úzka spolupráca s distribučnými kanálmi
• vypracovanie analýz a príprava návrhov na zmeny a zlepšenie podmienok produktov a služieb s cieľom zvýšenia konkurencie schopnosti
• monitorovanie a analýza trhu v oblasti poskytovaných produktov, služieb a produktových inovácií
• sledovanie legislatívy a identifikovanie zmien s tým súvisiacich
• nastavenie cieľov v oblasti profitability produktov a služieb a taktiež sledovanie plnenia nastavených cieľov
• tvorba predajných budgetov
• riadenie vzťahu s klientom počas života produktu
• participácia na internom a externom PR produktov
• spolupráca na bankových projektoch
• iné úlohy stanovené nadriadeným

Požadované
Minimálne vzdelanie
Stredná škola s maturitou
Počet rokov praxe
2
Iné požiadavky

• minimálne 2 roky skúseností v oblasti bankovníctva
• plynulá znalosť AJ
• silné organizačné schopnosti
• znalosť práce s PC (MS Excel, Power Point)
• výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
• zodpovednosť, samostatnosť, tvorivé a kreatívne myslenie
• schopnosť riešiť problémy, dynamika, flexibilita
• vysoké pracovné nasadenie, schopnosť pracovať s tímom
• orientácia na dosahovanie cieľov

Vítané

Benefity

• príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej banky
• možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
• atraktívne kariérne príležitosti
• kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
• možnosť rotácií v rámcí RB Group
• práca so skúsenými lídrami
• zvýhodnenia na produktoch Tatra banky balík služieb Tatra personal, úvery, zmenárenské služby
• príspevok na zdravotnú starostlivosť
• príspevok na DDS
• dovolenka PLUS

2 500* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností a seniority kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda: 2500 € brutto pri plnom úväzku.

Tatra banka je univerzálna banka

Tatra banka má po celom Slovensku takmer 4 000 zamestnancov a viac ako 200 obchodných miest, ako aj veľké call centrum, rôzne dcérske spoločnosti a centrálu.

Nájdeš v nej IT-čkárov, obchodníkov, marketérov, právnikov a analytikov – skrátka rôznych ľudí, ktorí sa venujú rôznorodej práci vo všetkých možných odboroch.

Spolu obsluhujú všetky klientske segmenty, ktoré ti napadnú. Rôzni ľudia majú rôzny životný štýl, a teda aj rôzne bankové potreby. Niektorí milujú technológie a inovácie, iní osobný kontakt v pobočke a od banky nechcú nič zložité.

Tatra banka sa však stará rovnako tak o živnostníkov, malé, stredné aj najväčšie firmy, ako aj o národné či medzinárodné inštitúcie.

Multibrand v Tatra banke má svoj príbeh

Ten príbeh je vlastne celkom jednoduchý. Tatra banka vznikla ako prvá súkromná banka na Slovensku a teraz je súčasťou najsilnejšej rakúskej bankovej skupiny Raiffeisen Bank International Group.

Uspokojili sme sa? Nie. Naopak, v roku 2011 sme prijali výzvu a rozhodli sme sa stať ešte silnejšou bankou v segmente mass retail. Klient, ktorého sme sa rozhodli osloviť, však od banky neočakáva inovácie ani technologické novinky. Aspoň nie primárne: očakáva prehľadné a jednoduché produkty s jasnými podmienkami.

To všetko znamená, že v Tatra banka Group máš veľkú výhodu: môžeš si vybrať nielen druh práce, ale aj to, akých klientov chceš obsluhovať.

Tatra banka a Raiffeisen banka majú podľa prieskumov najspokojnejších klientov na celom slovenskom bankovom trhu.

Kontakt

Eva Antošovská

Adresa

Bratislava, Slovensko