ponuka je uzatvorená
Brigádnik na oddelenie firemných analýz @ Tatra banka

Ponuka práce: Brigádnik na oddelenie firemných analýz

Miesto
Bratislava
Typ pracovného pomeru
dohoda
Nástup
dohodou
Ponúkaný plat
6 EUR / hodina

Náplň práce

• Chceš využiť svoj čas naplno a už teraz pracovať v oblasti, ktorú študuješ?
• Zaujímajú ťa analýzy, chceš rozumieť firemnému financovaniu? Si zvedavý, otvorený učiť sa nové veci? Rád pracuješ s dátami a excelom?
• Ponúkame Ti príležitosť začať kariéru v Tatra banke a zažiť v praxi to, čo zatiaľ poznáš zo štúdia. Program pre serióznych záujemcov o prácu v bankovom sektore, vďaka ktorému spoznáš ako funguje korporátny risk management, teda riadenie rizika vo firemnom bankovníctve.
• Program trvá minimálne 12 mesiacov. Budeš pôsobiť na oddelení firemných analýz, kde budeš pracovať hlavne s výkazmi podnikateľských subjektov a skupín. Tu sa ti okrem tvojich bežných denných úloh venujú kolegovia tak, aby si sa o fungovaní dozvedel čo najviac. Staneš sa súčasťou tímu a budeš mať prideleného manažéra, ktorý ťa programom sprevádza.
• Vhodné pre študentov 3. - 4. ročníka vysokých škôl ekonomického a finančo-matematického zamerania.

Zručnosti a kvalifikácia

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské štúdium
Iné požiadavky

• štúdium s ekonomickým a finančo-matematickým zameraním
• vytrvalosť, motivácia pracovať na sebe a dosahovať ambiciózne ciele
• znalosť AJ
• pokročilý Excel
• ovládanie finančno ekonomických analýz
• čítanie výkazov ziskov a strát, súvahy

Vítané

Benefity

• do všetkého ťa zaučíme
• dlhodobá, stabilná brigáda
• prax vo finančnej inštitúcii
• možnosť nadviazania dlhodobej spolupráce
• príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej banky

6* EUR / hodina
*základná zložka mzdy

Mzda 6 € na hodinu brutto.

Pracovné prostredie a firemná kultúra

Tatra banka je univerzálna banka

Tatra banka má po celom Slovensku takmer 4 000 zamestnancov a viac ako 200 obchodných miest, ako aj veľké call centrum, rôzne dcérske spoločnosti a centrálu.

Nájdeš v nej IT-čkárov, obchodníkov, marketérov, právnikov a analytikov – skrátka rôznych ľudí, ktorí sa venujú rôznorodej práci vo všetkých možných odboroch.

Spolu obsluhujú všetky klientske segmenty, ktoré ti napadnú. Rôzni ľudia majú rôzny životný štýl, a teda aj rôzne bankové potreby. Niektorí milujú technológie a inovácie, iní osobný kontakt v pobočke a od banky nechcú nič zložité.

Tatra banka sa však stará rovnako tak o živnostníkov, malé, stredné aj najväčšie firmy, ako aj o národné či medzinárodné inštitúcie.

Multibrand v Tatra banke má svoj príbeh

Ten príbeh je vlastne celkom jednoduchý. Tatra banka vznikla ako prvá súkromná banka na Slovensku a teraz je súčasťou najsilnejšej rakúskej bankovej skupiny Raiffeisen Bank International Group.

Uspokojili sme sa? Nie. Naopak, v roku 2011 sme prijali výzvu a rozhodli sme sa stať ešte silnejšou bankou v segmente mass retail. Klient, ktorého sme sa rozhodli osloviť, však od banky neočakáva inovácie ani technologické novinky. Aspoň nie primárne: očakáva prehľadné a jednoduché produkty s jasnými podmienkami.

To všetko znamená, že v Tatra banka Group máš veľkú výhodu: môžeš si vybrať nielen druh práce, ale aj to, akých klientov chceš obsluhovať.

Tatra banka a Raiffeisen banka majú podľa prieskumov najspokojnejších klientov na celom slovenskom bankovom trhu.

Kontakt

Sára Škárová

Adresa

Bratislava, Slovensko