ponuka je uzatvorená
Produktový špecialista pre digitálny predaj @ Tatra banka

Ponuka práce: Produktový špecialista pre digitálny predaj

Miesto
Bratislava
Nástup
dohodou
Ponúkaný plat
2 000 EUR / mesiac

Náplň práce

• Pripojte sa k nášmu tímu v Tatra banke!
• Hľadáme nového kolegu, ktorý bude súčasťou tímu tvoriaceho stratégie a vízie v segmente fyzických osôb Tatra banky. Je to možnosť byť pri zrode a realizácií nových akvizičných aktivít a produktov v jednej najinovatívnejších bank nie len na Slovensku.
• V našom tíme získate príležitosť tvoriť a rozvíjať nové, aj digitálne, možnosti ako prilákať nového klienta do banky. Akým benefitom, produktom alebo službou je iba na Vás.
• Vaše hlavné úlohy budú:
• Vytváranie a optimalizácia predajných a akvizičných stratégii, najmä v digitálnom priestore
• Analýza a optimalizácie klientskych ciest počas akvizície ale aj počas jeho života v banke
• Práca s rôznymi dátovými zdrojmi na identifikovaní príležitostí pre nové alebo zlepšenie existujúcich ciest pre klienta
• Riadenie online aj direct kampaní a spolupráca s externými spoločnosťami
• Koordinácia medziútvarových aktivít a projektov zameraných na predajné ciele

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské I. stupňa
Iné požiadavky

• Energickosť a drive
• Schopnosť prepájať si súvislosti
• Proaktívny prístup k inováciám, digitálnemu marketingu
• Schopnosť rozumieť dátovým analýzam a na ich základe vytvárať hypotézy a následných stratégii
• Efektívna komunikácia a koordinačné zručnosti v rámci rôznych tímov
• Kreatívne myslenie a schopnosť pristupovať k riešeniam netradičným spôsob

Vítané

Benefity

• príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej banky
• zmluva na dobu neurčitú
• možnosť stáť pri zrode bankových inovácií
• atraktívne kariérne príležitosti
• kvalitný odborný a osobnostný rozvoj
• práca so skúsenými lídrami
• zvýhodnenia na produktoch Tatra banky Účet pre modrú planétu TB, úvery, zmenárenské služby
• motivačné ohodnotenie
• Dni Zdravia
• bezplatná psychologická podpora 24/7
• príspevok na DDS

2 000* EUR / mesiac
*základná zložka mzdy

V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta, a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda sa pohybuje od 2000 € do 2500 € brutto pri plnom úväzku v závislosti od seniority.

Tatra banka je univerzálna banka

Tatra banka má po celom Slovensku takmer 4 000 zamestnancov a viac ako 200 obchodných miest, ako aj veľké call centrum, rôzne dcérske spoločnosti a centrálu.

Nájdeš v nej IT-čkárov, obchodníkov, marketérov, právnikov a analytikov – skrátka rôznych ľudí, ktorí sa venujú rôznorodej práci vo všetkých možných odboroch.

Spolu obsluhujú všetky klientske segmenty, ktoré ti napadnú. Rôzni ľudia majú rôzny životný štýl, a teda aj rôzne bankové potreby. Niektorí milujú technológie a inovácie, iní osobný kontakt v pobočke a od banky nechcú nič zložité.

Tatra banka sa však stará rovnako tak o živnostníkov, malé, stredné aj najväčšie firmy, ako aj o národné či medzinárodné inštitúcie.

Multibrand v Tatra banke má svoj príbeh

Ten príbeh je vlastne celkom jednoduchý. Tatra banka vznikla ako prvá súkromná banka na Slovensku a teraz je súčasťou najsilnejšej rakúskej bankovej skupiny Raiffeisen Bank International Group.

Uspokojili sme sa? Nie. Naopak, v roku 2011 sme prijali výzvu a rozhodli sme sa stať ešte silnejšou bankou v segmente mass retail. Klient, ktorého sme sa rozhodli osloviť, však od banky neočakáva inovácie ani technologické novinky. Aspoň nie primárne: očakáva prehľadné a jednoduché produkty s jasnými podmienkami.

To všetko znamená, že v Tatra banka Group máš veľkú výhodu: môžeš si vybrať nielen druh práce, ale aj to, akých klientov chceš obsluhovať.

Tatra banka a Raiffeisen banka majú podľa prieskumov najspokojnejších klientov na celom slovenskom bankovom trhu.

Kontakt

Eva Antošovská

Adresa

Bratislava, Slovensko