ponuka je uzatvorená
Promotér/ka pre Raiffeisen banku v Brezne @ Tatra banka

Ponuka práce: Promotér/ka pre Raiffeisen banku v Brezne

Miesto
Brezno
Typ pracovného pomeru
dohoda
Nástup
dohodou
Ponúkaný plat
6 EUR / hodina

Náplň práce

• Hľadáš si brigádu, máš 16 až 26 rokov, príjemné vystupovanie a rád/rada komunikuješ?
• Máme pre teba miesto!
• Budeš oslovovať ľudí, rozdávať letáky aj reklamné predmety a zapájať ľudí do rôznych zaujímavých súťaží a zábavných akcií.

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské štúdium
Iné požiadavky

• 16 – 26 rokov
• komunikatívnosť
• reprezentatívne vystupovanie
• spontánnosť
• flexibilita

Vítané

Benefity

• do všetkého ťa zaučíme
• dlhodobá, stabilná brigáda
• časová flexibilita
• možnosť nadviazania dlhodobej spolupráce
• príležitosť byť súčasťou banky s najspokojnejšími klientmi

6* EUR / hodina
*základná zložka mzdy

6 € na hodinu brutto.

Tatra banka je univerzálna banka

Tatra banka má po celom Slovensku takmer 4 000 zamestnancov a viac ako 200 obchodných miest, ako aj veľké call centrum, rôzne dcérske spoločnosti a centrálu.

Nájdeš v nej IT-čkárov, obchodníkov, marketérov, právnikov a analytikov – skrátka rôznych ľudí, ktorí sa venujú rôznorodej práci vo všetkých možných odboroch.

Spolu obsluhujú všetky klientske segmenty, ktoré ti napadnú. Rôzni ľudia majú rôzny životný štýl, a teda aj rôzne bankové potreby. Niektorí milujú technológie a inovácie, iní osobný kontakt na pobočke a od banky nechcú nič zložité.

Tatra banka sa však stará rovnako tak o živnostníkov, malé, stredné aj najväčšie firmy, ako aj o národné či medzinárodné inštitúcie.

Multibrand v Tatra banke má svoj príbeh

Ten príbeh je vlastne celkom jednoduchý. Tatra banka vznikla ako prvá súkromná banka na Slovensku a teraz je súčasťou najsilnejšej rakúskej bankovej skupiny Raiffeisen Bank International Group.

Uspokojili sme sa? Nie. Naopak, v roku 2011 sme prijali výzvu a rozhodli sme sa stať ešte silnejšou bankou v segmente mass retail. Klient, ktorého sme sa rozhodli osloviť, však od banky neočakáva inovácie ani technologické novinky. Aspoň nie primárne: očakáva prehľadné a jednoduché produkty s jasnými podmienkami.

To všetko znamená, že v Tatra banka Group máš veľkú výhodu: môžeš si vybrať nielen druh práce, ale aj to, akých klientov chceš obsluhovať.

Tatra banka a Raiffeisen banka majú podľa prieskumov najspokojnejších klientov na celom slovenskom bankovom trhu.

Kontakt

Veronika Očenáš

Adresa

Brezno, Slovensko