ponuka je uzatvorená
Digital trainee program @ Tatra banka

Ponuka práce: Digital trainee program

Miesto
Bratislava
Typ pracovného pomeru
dohoda
Nástup
dohodou
Ponúkaný plat
6 EUR / hodina

Náplň práce

• Chceš sa naučiť pracovať s Customer data platformou a manažovať obsah na webe? Zúčastni sa nášho polročného trainee programu a nadobudni zaujímavé digitálne zručnosti!
• Hľadáme ambicióznych študentov, ktorí sa chcú zapojiť do nášho šesťmesačného trainee programu. Tento program je určený pre študentov univerzít v 2.-4. ročníku, ktorí majú záujem o prácu s webovým Content management systémom (CMS), Customer data platformou (CDP) Bloomreach a personalizáciou webu.
• Počas šesťmesačného obdobia sa študenti budú zameriavať na nasledujúce oblasti:
• Práca s webom: Bude sa mu venovať polovica celkového času programu (tri mesiace). Tvojou hlavnou úlohou bude navrhovať rôzne AB testy na webe Tatra banky na základe analýzy nášho ako aj konkurenčných webov. Okrem toho budeš mať príležitosť spoznať CMS, ktoré v Tatra banke používame a získaš skúsenosti s tvorbou a správou jednoduchých webových stránok.
• Práca s Customer data platformou: Druhá polovica programu (ďalšie tri mesiace) bude venovaná predovšetkým Customer data platforme (CDP) Bloomreach. Budeľ mať možnosť naučiť sa analyzovať, organizovať a spracovávať užívateľské údaje, nasadzovať predtým navrhnuté AB testy pomocou platformy Bloomreach, riadiť ďalší obsah na webe Tatra banky.
• Detailný priebeh trainee programu:
• Prvé trojmesačné obdobie:
• 2-4 týždne sa budeš zaškoľovať v prvej oblasti (CMS alebo CDP)
• Zvyšné obdobie počas prvých 3 mesiacov budeš aktívne pracovať v oblasti, v ktorej si sa zaškolil (CMS alebo CDP)
• Po troch mesiacoch ťa čaká prezentácia tvojich výstupov pred naším tímom
• Druhé trojmesačné obdobie:
• 2-4 týždne sa budeš zaškoľovať v druhej oblasti, v ktorej si sa predtým neškolil (CMS alebo CDP)
• Zvyšné obdobie počas druhých 3 mesiacov budeš aktívne pracovať v oblasti, v ktorej si sa zaškolil (CMS alebo CDP)
• Po ďalších troch mesiacoch ťa čaká prezentácia tvojich výstupov pred naším tímom
• Obdobie po skončení trainee programu:
• Po trainee programe v prípade záujmu oboch strán máš možnosť dohodnúť sa s nami na ďalšej spolupráci či už vo forme práce na dohodu, prípadne práce na plný úväzok.
• Čo ti ponúkame:
• Jedinečnú príležitosť získať praktické skúsenosti v oblasti webového CMS a Customer data platformy platformy (CDP) Bloomreach
• Možnosť pracovať s profesionálnym agilným tímom, ktorý ti poskytne podporu a usmernenie počas celého obdobia programu
• Spolupráca vedená pomocou agilnej metodiky
• Flexibilný pracovný čas, ktorý ti umožní zosúladiť prácu s tvojím štúdiom
• Možnosť práce z home office
• Príležitosť rozvíjať svoje schopnosti a kariérne možnosti
• V prípade záujmu oboch strán ti ponúkame možnosť pokračovať v Tatra banke aj po skončení trainee programu formou brigády, prípadne práce na plný úväzok

Požadované
Minimálne vzdelanie
Vysokoškolské štúdium
Iné požiadavky

• Čo od teba očakávame:
• Aktívne zapojenie a motiváciu pre získavanie nových skúseností a vedomostí v oblasti webového CMS a Customer data platformy (CDP) Bloomreach
• Schopnosť pracovať v tíme a komunikovať efektívne s ostatnými členmi tímu
• Analytické myslenie a záujem o prácu s dátami
• Výborné zručnosti v práci s počítačom a internetom

Vítané

Benefity

• do všetkého ťa zaučíme
• dlhodobá, stabilná brigáda
• prax vo finančnej inštitúcii
• možnosť nadviazania dlhodobej spolupráce
• príležitosť byť súčasťou silnej a úspešnej banky

6* EUR / hodina
*základná zložka mzdy

Mzda 6 € na hodinu brutto.

Tatra banka je univerzálna banka

Tatra banka má po celom Slovensku takmer 4 000 zamestnancov a viac ako 200 obchodných miest, ako aj veľké call centrum, rôzne dcérske spoločnosti a centrálu.

Nájdeš v nej IT-čkárov, obchodníkov, marketérov, právnikov a analytikov – skrátka rôznych ľudí, ktorí sa venujú rôznorodej práci vo všetkých možných odboroch.

Spolu obsluhujú všetky klientske segmenty, ktoré ti napadnú. Rôzni ľudia majú rôzny životný štýl, a teda aj rôzne bankové potreby. Niektorí milujú technológie a inovácie, iní osobný kontakt v pobočke a od banky nechcú nič zložité.

Tatra banka sa však stará rovnako tak o živnostníkov, malé, stredné aj najväčšie firmy, ako aj o národné či medzinárodné inštitúcie.

Multibrand v Tatra banke má svoj príbeh

Ten príbeh je vlastne celkom jednoduchý. Tatra banka vznikla ako prvá súkromná banka na Slovensku a teraz je súčasťou najsilnejšej rakúskej bankovej skupiny Raiffeisen Bank International Group.

Uspokojili sme sa? Nie. Naopak, v roku 2011 sme prijali výzvu a rozhodli sme sa stať ešte silnejšou bankou v segmente mass retail. Klient, ktorého sme sa rozhodli osloviť, však od banky neočakáva inovácie ani technologické novinky. Aspoň nie primárne: očakáva prehľadné a jednoduché produkty s jasnými podmienkami.

To všetko znamená, že v Tatra banka Group máš veľkú výhodu: môžeš si vybrať nielen druh práce, ale aj to, akých klientov chceš obsluhovať.

Tatra banka a Raiffeisen banka majú podľa prieskumov najspokojnejších klientov na celom slovenskom bankovom trhu.

Kontakt

Sára Škárová

Adresa

Bratislava, Slovensko