Dear JobAngels.com visitors, to improve the quality of our services, we use cookies to store information on your computer. By using our web you agree with our privacy policy. I understand

Atlas Copco s.r.o.

Atlas Copco s.r.o.

Established:
2003
Industry:
Client management & Business development
Company size:
large business (more than 200 employees)
Number of job offers:
0

Vedeli ste, že je treba viac ako 7 miliónov spojov do osobného prúdového lietadla? A že každý 3. automobil na svete je zmontovaný vďaka našim produktom a riešeniam?

Predstavte si, že takýmito fascinujúcimi vecami sa zaoberáme. To bol len úvod, v skutočnosti toho máme oveľa viac. Prvé začiatky sú spojené s rokom 1873 a s mestom Štokholm vo Švédsku. Dnes Atlas Copco ponúka širokú radu priemyselných výrobkov a služieb, ktoré podporujú víziu 4. priemyselnej revolúcie. Celosvetovo zastávame popredné miesto vo výrobe kompresorov, stavebných a banských strojov, priemyslných nástrojov a montážnych systémov. Vďaka inovatívnym produktom a službám dokážeme priniesť udržateľné riešenia, zvyšujúce produktivitu zákazníka. Tí nás nájdu v 180 krajinách sveta.

Rôznorodé zameranie ponúka aj rôznorodé pozície. U nás sa uplatnia nielen nadšení technici, predajcovia, ale aj špecialisti zákazníckeho servisu či marketingoví špecialisti. Ver, že tvoj prvý deň v Atlas Copco môže byť prvým dňom vzrušujúcej celoživotnej cesty za poznaním a expertízou. Neváhaj a pridaj sa k nášmu medzinárodnému tímu skvelých ľudí!

Our team


Videos


Current job offers

Company has no open positions.ContactAtlas Copco s.r.o.
Elektrárenska 4
831 04  Bratislava