Vážení návštevníci portálu JobAngels.com, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu tak súhlasíte s používaním týchto súborov. Rozumiem

EMARK

EMARK

Založené:
2000
Odvetvie:
IT a telekomunikácie
Veľkosť firmy:
stredná firma (menej ako 200 zamestnancov)
Počet pracovných ponúk:
5

Od roku 2000 dodávame excelentné poradenské, implementačné a školiace služby a sme vnímaní ako top experti pre Data Discovery nástroje z rodiny Qlik. Ide nám o "rozhýbanie firemného mamuta". Či už v podobe vyšších výnosov, nižších nákladov, lepšieho cash-flow, lepšieho ROI, úspory času alebo zvýšenia organizačnej dynamiky. Máme za sebou radu úspechov vyplývajúcich z úprimnej snahy každého jednotlivca pomôcť svojim klientom a partnerom. Medzi našich zákazníkov patria renomované slovenské a medzinárodné spoločnosti a tiež stredné a malé podniky, ktoré majú záujem o zmysluplné projekty.

V EMARKu vieme, že firma stojí na ľuďoch. U nás sa stretnete s ľuďmi, ktorí sú odborníci vo svojej oblasti, chcú ísť ďalej, vedia sa nadchnúť, zlepšovať a chcú úprimne odovzdať klientovi všetko, čo je v nich. Sú to presne tí, s ktorými ste radi, cítite sa s nimi dobre a inšpirujú vás. Sme silný tím a zároveň vnímame osobitosť každého z nás a preto vytvárame jednotlivcom príležitosť maximalizovať využitie ich silných stránok a robiť to, v čom sú dobrí.

Náš tím


Videá


Aktuálne pracovné ponuky

Rozpätie mzdy
-
Anjelská odmena
50 €
Rozpätie mzdy
-
Anjelská odmena
100 €
Rozpätie mzdy
-
Anjelská odmena
100 €
Rozpätie mzdy
-
Anjelská odmena
150 €
Rozpätie mzdy
-
Anjelská odmena
150 €


KontaktEMARK
Dúbravská cesta 14, Westend Gate
841 04  Bratislava


+421-(0)2-5564 1106
http://www.emark.sk/