Vážení návštevníci portálu JobAngels.com, pre skvalitnenie služieb používame súbory cookies. Prehliadaním tohto webu tak súhlasíte s používaním týchto súborov. Rozumiem

Pizza SEO

Pizza SEO

Založené:
2006
Odvetvie:
Marketing a PR
Veľkosť firmy:
malá firma (menej ako 15 zamest.)
Počet pracovných ponúk:
0

Pizza SEO je konzultačná agentúra pre online marketing. Venujeme sa komplexnej viditeľnosti pre malé i veľké firmy: robíme SEO, riešime použiteľnosť, marketing v sociálnych sieťach aj internetovú reklamu. Pre klientov tvoríme aj nové weby, používateľsky prívetivé a od základu optimalizované pre vyhľadávače.

Robíme na projektoch pre niektoré z najväčších slovenských bánk, pre top B2B spoločnosti, viaceré startupy, weby v oblasti realít a cestovného ruchu ale aj najznámejšie slovenské mimovládne organizácie. Od vzniku Pizza SEO v roku 2006 robíme aj pre medzinárodných klientov vo viacerých krajinách EÚ.

Online marketingu sa venujeme na Pizza SEO blogu. Publikujeme aj výsledky vlastných výskumov: napríklad o tom, čo funguje na Slovenskom Facebooku či ako dosiahnúť špičkové výsledky v lokálnom vyhľadávaní.

Zakladáme si na tom, že stratégiu pre každého z našich klientov pomáha tvoriť niektorý z našich senior konzultantov s 10 a viacročnými skúsenosťami v online marketingu. Tím Pizza SEO tvorí skoro 20 ľudí špecializovaných na SEO, PPC, UX či sociálne siete. Mnohí z nich začínali v Pizza SEO ako stážisti. Ľudom v Pizza SEO ponúkame intenzívny interný vzdelávací program a neformálnu atmosféru bez zbytočných hierarchií.

Náš tím


Videá


Aktuálne pracovné ponuky

Firma momentálne nemá otvorené žiadne ponuky.KontaktPizza SEO
Námestie SNP 30
811 01  Bratislava


421 2 52 444 196