UNICORN

UNICORN

Established: Established:
1990
Industry: Industry:
IT and telecommunications
Company size: Company size:
large business (more than 200 employees)
Number of job offers: Number of job offers:
3

Unicorn je renomovaná európska spoločnosť poskytujúca tie najväčšie informačné systémy a riešenia z oblasti informačných a komunikačných technológií. Unicorn je spoľahlivý IT partner pre viac ako 300 významných firiem v 25 krajinách sveta. Spája skúsenosti v IT a znalosti odvetvových vertikál v bankovníctve, energetike, utilitách, výrobe a obchode. Dlhodobo sa sústredíme na vysokú pridanú hodnotu a konkurenčnú výhodu v prospech svojich zákazníkov.

Najvýznamnejšou súčasťou skupiny Unicorn je Unicorn Systems, súkromná vysoká škola Unicorn College a internetová služba Plus4U.

Vďaka širokému portfóliu našich klientov vám dáme možnosť pracovať na zaujímavých projektoch v oblasti, ktorá vás baví a uspokojuje. Sme totiž jednou z najvýznamnejších európskych softwarových firiem a pôsobíme v desiatkach krajín na stovkách projektov pre banky, poisťovne, distribútorov energií, telekomunikačné spoločnosti, priemyselné podniky alebo veľké obchodné reťazce.

U našich spolupracovníkov si ceníme spoľahlivosť, pracovitosť a chuť učiť sa nové veci. Radi medzi sebou privítame ľudí, ktorí sú šikovní, pracovití, otvorení a majú zmysel pre humor - tak, ako my. Keď u nás nastúpite na ktorúkoľvek pozíciu, máme pre vás pripravený prepracovaný systém vzdelávania, ktorý vám pomôže v kariérnom postupe. 


Naším mottom je pracovať tak, aby nás to bavilo, čo sa snažíme prenášať aj na našich viac ako 2100 spolupracovníkov.


Videos


Current job offers

Salary range
1 500 EUR
/ mesiac
Job angel reward
300 €
FB Share LinkedIn Share
Salary range
1 200 EUR
/ mesiac
Job angel reward
150 €
FB Share LinkedIn Share
Salary range
1 200 EUR
/ mesiac
Job angel reward
150 €
FB Share LinkedIn Share


ContactAddress
UNICORN
Contact
+421908679697