UNICORN

UNICORN

Established: Established:
1990
Industry: Industry:
IT and telecommunications
Company size: Company size:
large business (more than 200 employees)
Number of job offers: Number of job offers:
0

Unicorn je renomovaná európska spoločnosť poskytujúca tie najväčšie informačné systémy a riešenia z oblasti informačných a komunikačných technológií. Unicorn je spoľahlivý IT partner pre viac ako 300 významných firiem v 25 krajinách sveta. Spája skúsenosti v IT a znalosti odvetvových vertikál v bankovníctve, energetike, utilitách, výrobe a obchode. Dlhodobo sa sústredíme na vysokú pridanú hodnotu a konkurenčnú výhodu v prospech svojich zákazníkov.

Najvýznamnejšou súčasťou skupiny Unicorn je Unicorn Systems, súkromná vysoká škola Unicorn College a internetová služba Plus4U.

Vďaka širokému portfóliu našich klientov vám dáme možnosť pracovať na zaujímavých projektoch v oblasti, ktorá vás baví a uspokojuje. Sme totiž jednou z najvýznamnejších európskych softwarových firiem a pôsobíme v desiatkach krajín na stovkách projektov pre banky, poisťovne, distribútorov energií, telekomunikačné spoločnosti, priemyselné podniky alebo veľké obchodné reťazce.

U našich spolupracovníkov si ceníme spoľahlivosť, pracovitosť a chuť učiť sa nové veci. Radi medzi sebou privítame ľudí, ktorí sú šikovní, pracovití, otvorení a majú zmysel pre humor - tak, ako my. Keď u nás nastúpite na ktorúkoľvek pozíciu, máme pre vás pripravený prepracovaný systém vzdelávania, ktorý vám pomôže v kariérnom postupe. 


Naším mottom je pracovať tak, aby nás to bavilo, čo sa snažíme prenášať aj na našich viac ako 2100 spolupracovníkov.


Videos


Current job offers

Company has no open positions.ContactAddress
UNICORN
Contact
+421908679697